Polecane
Cena: |
99,57 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
99,57 |
zł netto |
Cena: |
122,47 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
122,47 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
9 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Ex9BL-H 1P+N B10A 30mA Wyłącznik różnicowonadprądowy 10kA 1P+N B10A 30mA typ AC 107382 NOARK
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Liczba biegunów chronionych | 1 |
| Znamionowa zwarciowa zdolność łączeniowa zgodnie z EN 61009 | 10 kA |
| Znamionowe napięcie udarowe wytrzymywane Uimp | 4 kV |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Charakterystyka wyzwalania | B |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Czułość | AC |
| Głębokość wbudowania | 77 mm |
| Jednocześnie rozłączany biegun N | tak |
| Kategoria przepięcia | 3 |
| Klasa ograniczenia energii | 3 |
| Liczba biegunów (całkowita) | 2 |
| Montaż podtynkowy | nie |
| Napięcie znamionowe | 230 V |
| Napięcie znamionowe izolacji Ui | 500 V |
| Ochrona przed niepożądanym wyzwoleniem | nie |
| Odporność na udar prądowy | 3 kA |
| Prąd znamionowy | 10 A |
| Przekrój przyłączanego przewodu jednodrutowego | 1.5 - 25 mm² |
| Rodzaj charakterystyki wyłączania | Bezzwłoczny |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Stopień zanieczyszczenia | 2 |
| Straty mocy | 2.5 W |
| Szerokość wyrażona liczbą modułów | 2 |
| Temperatura otoczenia w warunkach pracy | -25 - 40 °C |
| Z blokadą | nie |
| Znamionowa zwarciowa zdolność wyłączania Icn zgodnie z EN 61009-1 | 10 kA |
| Znamionowy prąd różnicowy | 0.03 A |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: NOARK ELECTRIC Sp. z o.o. ul. Św. Michała 62 61-005 Poznań infopl@noark-electric.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: NOARK ELECTRIC Sp. z o.o. ul. Św. Michała 62 61-005 Poznań infopl@noark-electric.com
Produkty z tej samej kategorii co Ex9BL-H 1P+N B10A 30mA Wyłącznik różnicowonadprądowy 10kA 1P+N B10A 30mA typ AC 107382 NOARK
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135