Wyłącznik różnicowo-nadprądowy 2P 10A B 0,03A typ AC PKNM 10/1N/B/003-MW 236067 EATON
Wyłącznik różnicowo-nadprądowy 2P 10A B 0,03A typ AC PKNM 10/1N/B/003-MW 236067 EATON (236067)
0 SZT
24h
Porównaj
Do ulubionych
Parametry techniczne: Wyłącznik różnicowo-nadprądowy 2P 10A B 0,03A typ AC PKNM 10/1N/B/003-MW 236067 EATON
Parametr Wartość
Liczba biegunów chronionych 1
Znamionowa zwarciowa zdolność łączeniowa zgodnie z EN 61009 10 kA
Znamionowa zwarciowa zdolność łączeniowa zgodnie z IEC 60947-2 0 kA
Znamionowe napięcie udarowe wytrzymywane Uimp 4 kV
Stopień ochrony (IP) IP20
Charakterystyka wyzwalania B
Częstotliwość 50 Hz
Czułość AC
Głębokość wbudowania 70 mm
Jednocześnie rozłączany biegun N tak
Kategoria przepięcia 3
Klasa ograniczenia energii 3
Liczba biegunów (całkowita) 2
Montaż podtynkowy nie
Napięcie znamionowe 230 V
Napięcie znamionowe izolacji Ui 440 V
Ochrona przed niepożądanym wyzwoleniem nie
Odporność na udar prądowy 0.25 kA
Prąd znamionowy 10 A
Przekrój przyłączanego przewodu jednodrutowego 1 - 25 mm²
Przekrój przyłączanego przewodu wielożyłowego 1 - 25 mm²
Rodzaj charakterystyki wyłączania Bezzwłoczny
Rodzaj napięcia AC
Stopień zanieczyszczenia 2
Szerokość wyrażona liczbą modułów 2
Temperatura otoczenia w warunkach pracy -25 - 40 °C
Z blokadą nie
Znamionowa zdolność łączeniowa zgodnie z EN 61009 10 kA
Znamionowa zdolność łączeniowa zgodnie z IEC 60947-2 0 kA
Znamionowa zwarciowa zdolność wyłączania Icn zgodnie z EN 61009-1 10 kA
Znamionowy prąd różnicowy 0.03 A
Pliki do pobrania
Produkty z tej samej kategorii co Wyłącznik różnicowo-nadprądowy 2P 10A B 0,03A typ AC PKNM 10/1N/B/003-MW 236067 EATON