HNB-C16/1N/003-A Wyłącznik różnicowonadprądowy 6kA C16A 1P+N 30mA typ A 195139 EATON
HNB-C16/1N/003-A Wyłącznik różnicowonadprądowy 6kA C16A 1P+N 30mA typ A 195139 EATON (195139)
Nasz stan magazynowy
62 SZT
Do ulubionych
Opis produktu: HNB-C16/1N/003-A Wyłącznik różnicowonadprądowy 6kA C16A 1P+N 30mA typ A 195139 EATON
Opis serii
Parametry techniczne: HNB-C16/1N/003-A Wyłącznik różnicowonadprądowy 6kA C16A 1P+N 30mA typ A 195139 EATON
Znamionowe napięcie udarowe wytrzymywane Uimp 4 kV
Stopień ochrony (IP) IP20
Charakterystyka wyzwalania C
Częstotliwość 50 Hz
Czułość A
Głębokość wbudowania 69.5 mm
Montaż podtynkowy nie
Napięcie znamionowe 230 V
Napięcie znamionowe izolacji Ui 500 V
Ochrona przed niepożądanym wyzwoleniem nie
Odporność na udar prądowy 0.25 kA
Prąd znamionowy 16 A
Przekrój przyłączanego przewodu jednodrutowego 1 - 25 mm²
Przekrój przyłączanego przewodu wielożyłowego 1 - 25 mm²
Szerokość wyrażona liczbą modułów 2
Temperatura otoczenia w warunkach pracy -25 - 40 °C
Znamionowy prąd różnicowy 0.03 A
Pliki do pobrania
Produkty z tej samej kategorii co HNB-C16/1N/003-A Wyłącznik różnicowonadprądowy 6kA C16A 1P+N 30mA typ A 195139 EATON
Osoby, które kupiły produkt HNB-C16/1N/003-A Wyłącznik różnicowonadprądowy 6kA C16A 1P+N 30mA typ A 195139 EATON kupiły także