Twoja przeglądarka, jest nieaktualna a aktualizacje nie są już dostępne.
Sklep w twojej przeglądarce będzie działał nieprawidłowo!
Pobierz jedną z dostępnych, aktualnych przeglądarek:

Google Chrome

Mozilla Firefox

Opera
Edge Microsoft
Wszystko to dla Twojego bezpieczeństwa, szybkości i wygody.
nie teraz nie, dziękuję
Polecane
Cena kat. 32,23 zł brutto
Twoja cena 21,92 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 45,51 zł brutto
Twoja cena 27,09 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 179,58 zł brutto
Twoja cena 179,58 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 18,64 zł brutto
Twoja cena 12,68 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 10,70 zł brutto
Twoja cena 7,28 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 56,58 zł brutto
Twoja cena 38,63 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 297,05 zł brutto
Twoja cena 183,65 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 157,44 zł brutto
Twoja cena 104,96 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 133,03 zł brutto
Twoja cena 58,07 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 40,65 zł brutto
Twoja cena 27,65 zł brutto
Do koszykaCena: |
9,65 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
9,07 |
zł netto |
Cena: |
11,87 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
11,16 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
3162 szt |
24h |
| Stan magazynowy producenta | |
|
999 szt |
14 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: MCB Wyłącznik nadprądowy 6kA 1P B10A MBN110E HAGER
http://www.hager.pl/files/download/0/2781126/0/hager_MBN110E_karta_katalogowa.pdf
Parametry techniczne: MCB Wyłącznik nadprądowy 6kA 1P B10A MBN110E HAGER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Liczba biegunów chronionych | 1 |
| Znamionowa zwarciowa zdolność łączeniowa Icn zgodnie z EN 60898 przy 230 V | 6 kA |
| Znamionowa zwarciowa zdolność łączeniowa Icu zgodnie z IEC 60947-2 przy 230 V | 6 kA |
| Znamionowe napięcie udarowe wytrzymywane Uimp | 4 kV |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Charakterystyka wyzwalania | B |
| Głębokość wbudowania | 70 mm |
| Jednocześnie rozłączany biegun N | nie |
| Kategoria przepięcia | 3 |
| Klasa ograniczenia energii | 3 |
| Liczba biegunów (całkowita) | 1 |
| Montaż podtynkowy | tak |
| Możliwość dodatkowego wyposażenia | nie |
| Napięcie znamionowe | 400 V |
| Napięcie znamionowe izolacji Ui | 500 V |
| Prąd znamionowy | 10 A |
| Przekrój przyłączanego przewodu jednodrutowego | 1 - 35 mm² |
| Przekrój przyłączanego przewodu wielożyłowego | 1 - 25 mm² |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Stopień zanieczyszczenia | 2 |
| Straty mocy | 2.75 W |
| Szerokość wyrażona liczbą modułów | 1 |
| Temperatura otoczenia w warunkach pracy | -25 - 70 °C |
| Wykonanie przeciwwybuchowe | nie |
| Zakres częstotliwości | 50 - 60 Hz |
Pliki do pobrania
hager_mbn110e_karta_katalogowa.pdf [2022-04-01 09:51, 229.03 kB]
PDS_MBN110E_3301_pl-PL -
m/download/23352465/pds-mbn110e-3301-pl-pl.pdf [91.22 kB]
25PL025_Instrukcja techniczna - Podstawy zabezpieczeń w -
m/download/23352468/25pl025-instrukcja-techniczna-podstawy-zabezpieczen-w.pdf [8.38 MB]
rohs_declaration_MBN110E_en-GB -
m/download/23352466/rohs-declaration-mbn110e-en-gb.pdf [42.09 kB]
DECLARATION_25_3593_11_25 -
m/download/23352467/declaration-25-3593-11-25.pdf [813.16 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
Produkty z tej samej kategorii co MCB Wyłącznik nadprądowy 6kA 1P B10A MBN110E HAGER
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
36323brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
45 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2084brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
54 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
8962brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
106 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
43838brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
4 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
7531brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
1 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
12501brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
81 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
4951brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
4 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
6697brutto |
|
21 SZT |
24h |
|
56 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
000brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
1 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3095brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
15 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Osoby, które kupiły produkt MCB Wyłącznik nadprądowy 6kA 1P B10A MBN110E HAGER kupiły także
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
989brutto |
|
834 SZT |
24h |
|
999 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
10664brutto |
|
199 szt |
24h |
|
999 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
068brutto |
|
610 szt |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2696brutto |
|
34 SZT |
24h |
|
500 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
18965brutto |
|
287 SZT |
24h |
|
295 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
10276brutto |
|
332 szt |
24h |
|
999 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
8918brutto |
|
40 szt |
24h |
|
999 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2108brutto |
|
190 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3283brutto |
|
21 SZT |
24h |
|
115 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
379brutto |
|
576 szt |
24h |
|
999 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1724brutto |
|
188 SZT |
24h |
|
999 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1934brutto |
|
1 SZT |
24h |
|
383 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135