Twoja przeglądarka, jest nieaktualna a aktualizacje nie są już dostępne.
Sklep w twojej przeglądarce będzie działał nieprawidłowo!
Pobierz jedną z dostępnych, aktualnych przeglądarek:

Google Chrome

Mozilla Firefox

Opera
Edge Microsoft
Wszystko to dla Twojego bezpieczeństwa, szybkości i wygody.
nie teraz nie, dziękuję
Polecane
Cena kat. 243,66 zł brutto
Twoja cena 155,94 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 18,64 zł brutto
Twoja cena 12,68 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 93,97 zł brutto
Twoja cena 58,26 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 25,28 zł brutto
Twoja cena 17,19 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 243,66 zł brutto
Twoja cena 155,94 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 180,81 zł brutto
Twoja cena 115,72 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 161,13 zł brutto
Twoja cena 103,12 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 14,51 zł brutto
Twoja cena 9,87 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 99,57 zł brutto
Twoja cena 64,96 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 29,40 zł brutto
Twoja cena 10,07 zł brutto
Do koszykaCena: |
16,31 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
16,31 |
zł netto |
Cena: |
20,06 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
20,06 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
192 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: MCB Wyłącznik nadprądowy 6kA 1P B6A QuickConnect MBS106 HAGER
http://www.hager.pl/files/download/0/2781006/0/hager_MBS106_karta_katalogowa.pdf
Parametry techniczne: MCB Wyłącznik nadprądowy 6kA 1P B6A QuickConnect MBS106 HAGER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Liczba biegunów chronionych | 1 |
| Znamionowa zwarciowa zdolność łączeniowa Icn zgodnie z EN 60898 przy 230 V | 6 kA |
| Znamionowa zwarciowa zdolność łączeniowa Icu zgodnie z IEC 60947-2 przy 230 V | 10 kA |
| Znamionowe napięcie udarowe wytrzymywane Uimp | 4 kV |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Charakterystyka wyzwalania | B |
| Głębokość wbudowania | 70 mm |
| Jednocześnie rozłączany biegun N | nie |
| Kategoria przepięcia | 3 |
| Klasa ograniczenia energii | 3 |
| Liczba biegunów (całkowita) | 1 |
| Montaż podtynkowy | tak |
| Możliwość dodatkowego wyposażenia | nie |
| Napięcie znamionowe | 400 V |
| Napięcie znamionowe izolacji Ui | 500 V |
| Prąd znamionowy | 6 A |
| Przekrój przyłączanego przewodu jednodrutowego | 1 - 35 mm² |
| Przekrój przyłączanego przewodu wielożyłowego | 1 - 25 mm² |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Stopień zanieczyszczenia | 2 |
| Straty mocy | 1.3 W |
| Szerokość wyrażona liczbą modułów | 1 |
| Temperatura otoczenia w warunkach pracy | -25 - 70 °C |
| Wykonanie przeciwwybuchowe | nie |
| Zakres częstotliwości | 50 - 60 Hz |
Pliki do pobrania
hager_mbs106_karta_katalogowa.pdf [2022-04-01 09:57, 242.72 kB]
PDS_MBS106_3301_pl-PL -
m/download/23398524/pds-mbs106-3301-pl-pl.pdf [210.39 kB]
25PL025_Instrukcja techniczna - Podstawy zabezpieczeń w -
m/download/23398528/25pl025-instrukcja-techniczna-podstawy-zabezpieczen-w.pdf [8.38 MB]
rohs_declaration_MBS106_en-GB -
m/download/23398526/rohs-declaration-mbs106-en-gb.pdf [42.06 kB]
DECLARATION_25_3593_11_25 -
m/download/23398527/declaration-25-3593-11-25.pdf [813.16 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
Produkty z tej samej kategorii co MCB Wyłącznik nadprądowy 6kA 1P B6A QuickConnect MBS106 HAGER
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
14864brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
5 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3181brutto |
|
12 SZT |
24h |
|
629 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
21467brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
603 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
10715brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
217 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
7465brutto |
|
58 SZT |
24h |
|
358 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
7053brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
8 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
16603brutto |
|
1 SZT |
24h |
|
25 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
11151brutto |
|
3 SZT |
24h |
|
91 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
4073brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
259 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
826brutto |
|
2 SZT |
24h |
|
500 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2357brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
500 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2427brutto |
|
2 SZT |
24h |
|
2 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1999brutto |
|
118 szt |
24h |
|
999 szt |
10 dni |
Osoby, które kupiły produkt MCB Wyłącznik nadprądowy 6kA 1P B6A QuickConnect MBS106 HAGER kupiły także
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
15909brutto |
|
30 szt |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
321brutto |
|
1049 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
14490brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
79 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1130brutto |
|
1663 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
856brutto |
|
91 SZT |
24h |
|
760 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
8964brutto |
|
1 szt |
24h |
|
999 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
6882brutto |
|
76 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
42444brutto |
|
50 SZT |
24h |
|
99 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
595brutto |
|
236 SZT |
24h |
|
999 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1724brutto |
|
188 SZT |
24h |
|
999 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
13840brutto |
|
59 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1403brutto |
|
177 SZT |
24h |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135