Wyłącznik nadprądowy 6kA 4P B25A KMB6-B25/4 32596 KANLUX
Wyłącznik nadprądowy 6kA 4P B25A KMB6-B25/4 32596 KANLUX (32596)
10 dni
Stan magazynowy producenta
97 SZT
Do ulubionych
Parametry techniczne: Wyłącznik nadprądowy 6kA 4P B25A KMB6-B25/4 32596 KANLUX
Parametr Wartość
Liczba biegunów chronionych 4
Klasa ograniczenia energii 3
Napięcie znamionowe 230 V
Prąd znamionowy 25 A
Rodzaj napięcia AC
Szerokość wyrażona liczbą modułów 4
Temperatura otoczenia w warunkach pracy 5 - 40 °C
Zakres częstotliwości 50 - 50 Hz