Twoja przeglądarka, jest nieaktualna a aktualizacje nie są już dostępne.
Sklep w twojej przeglądarce będzie działał nieprawidłowo!
Pobierz jedną z dostępnych, aktualnych przeglądarek:

Google Chrome

Mozilla Firefox

Opera
Edge Microsoft
Wszystko to dla Twojego bezpieczeństwa, szybkości i wygody.
nie teraz nie, dziękuję
Polecane
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 55,29 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 75,43 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 191,04 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 63,53 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 199,00 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 62,10 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 22,41 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 171,27 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 45,74 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 27,65 zł brutto
Do koszykaCena: |
18,66 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
18,66 |
zł netto |
Cena: |
22,95 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
22,95 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 szt |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: RV3150B łącznik rzędowy 45.550 OPATÓWEK
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Znamionowy wytrzymywany prąd krótkotrwały Icw | 0.063 kA |
| Długość | 150 mm |
| Do liczby urządzeń | 2 |
| Do urządzeń z torem N | nie |
| Do urządzeń ze stykami pomocniczymi | nie |
| Liczba biegunów | 3 |
| Liczba faz | 3 |
| Maksymalne znamionowe napięcie pracy Ue | 400 V |
| Przekrój | 10 mm² |
| Rodzaj połączenia elektrycznego | Pin/sztyft |
| Szerokość wyrażona liczbą modułów | 3 |
| Wielkość odstępów | 17.8 mm |
| Z izolacją | tak |
| Znamionowe napięcie udarowe | 2.5 kV |
| Znamionowy prąd ciągły Iu | 63 A |
| Znamionowy warunkowy prąd zwarciowy Iq | 0 kA |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: Z.P.H. ELEKTRO-PLAST Sp. z o.o. ul. Rogatka 14 62-860 Opatówek biuro@elektro-plast.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Z.P.H. ELEKTRO-PLAST Sp. z o.o. ul. Rogatka 14 62-860 Opatówek biuro@elektro-plast.pl
Produkty z tej samej kategorii co RV3150B łącznik rzędowy 45.550 OPATÓWEK
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
26490brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
8 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
11856brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
24 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1724brutto |
|
137 SZT |
24h |
|
999 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1551brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
399 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
45404brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
9 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3230brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
391 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
4588brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
2 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
17974brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
37 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
6747brutto |
|
104 SZT |
24h |
|
120 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
12301brutto |
|
7 SZT |
24h |
|
12 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
10147brutto |
|
58 SZT |
24h |
|
67 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
20810brutto |
|
3 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135