Polecane
Cena: |
102,51 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
102,51 |
zł netto |
Cena: |
126,09 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
126,09 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
66 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Podtynkowy nadajnik radiowy 230V FW-RC4AC F&F
Nadajnik do puszki podtynkowej Ø60.F&Wave to łatwy w montażu i niezwykle prosty w obsłudze system bezprzewodowego sterowania urządzeniami codziennego użytku. Pozwala na zdalne sterowanie oświetleniem, płynną regulację jasności oświetlenia, sterowanie roletami, żaluzjami, markizami, bramami wjazdowymi i garażowymi oraz innymi urządzeniami w domu.
Parametry techniczne: Podtynkowy nadajnik radiowy 230V FW-RC4AC F&F
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Częstotliwość radiowa | 868 MHz |
| Długość kodu (w bitach) | 0 |
| Liczba komend | 4 |
| Modulacja | FM (UKF) |
| Nadajnik radiowy do montażu powierzchniowego | nie |
| Nadajnik radiowy do montażu wbudowanego | tak |
| Pokrywa ochronna klawiatury | nie |
| System kodu zmiennego (karuzelowego) | tak |
| Z radiowym urządzeniem kodującym | tak |
| Z ręcznym nadajnikiem radiowym | nie |
| Zasięg nadajnika | 100 m |
| Zasilanie | 230 V AC |
Pliki do pobrania
Karta-katalogowa -
m/download/23830812/karta-katalogowa.pdf [221.25 kB]
FW-RC4AC-instructions-for-use-1 -
m/download/23830814/fw-rc4ac-instructions-for-use-1.pdf [395.62 kB]
FW-RC4AC-declaration-pref-origin-status-1 -
m/download/23830811/fw-rc4ac-declaration-pref-origin-status-1.pdf [214.17 kB]
FW-RC4AC-declaration-RoHS-pl-1 -
m/download/23830813/fw-rc4ac-declaration-rohs-pl-1.pdf [224.37 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: F&F Filipowski Spółka Komandytowa ul. Konstantynowska 79/81 95-200 Pabianic biuro@fif.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: F&F Filipowski Spółka Komandytowa ul. Konstantynowska 79/81 95-200 Pabianic biuro@fif.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Podtynkowy nadajnik radiowy 230V FW-RC4AC F&F
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135