Polecane
Cena: |
249,20 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
249,19 |
zł netto |
Cena: |
306,52 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
306,50 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
1 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Dotykowy szklany nadajnik (przycisk) zdalnego sterowania zbliżeniowy biały 230V do puszki montażowej fi60 FW-GS-230-W F&F
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Zabezpieczenie powierzchni | Inne |
| Częstotliwość radiowa | 868 MHz |
| Długość kodu (w bitach) | 0 |
| Inne systemy magistralne | Inne |
| Kolor | Biały |
| Komunikacja bezprzewodowa dwukierunkowa | nie |
| Liczba kanałów | 4 |
| Liczba komend | 4 |
| Materiał | Szkło |
| Model | Nadajnik ścienny kompletny |
| Modulacja | FM (UKF) |
| Nadajnik radiowy do montażu powierzchniowego | nie |
| Nadajnik radiowy do montażu wbudowanego | tak |
| Pokrywa ochronna klawiatury | nie |
| Przezroczysty | nie |
| Sposób montażu | Montaż podtynkowy |
| System kodu zmiennego (karuzelowego) | tak |
| System magistralny Funkbus (radiowy) | nie |
| System magistralny KNX | nie |
| System magistralny KNX z transmisją radiową | nie |
| System magistralny LON | nie |
| Wykończenie powierzchni | Błyszczący |
| Z radiowym urządzeniem kodującym | tak |
| Z ręcznym nadajnikiem radiowym | nie |
| Zasięg nadajnika | 100 m |
| Zasilanie | 230 V AC |
| Ze złączem magistrali | nie |
Pliki do pobrania
Karta-katalogowa -
m/download/23831706/karta-katalogowa.pdf [478.37 kB]
FW-GS-230-W-instructions-for-use-1.pdf -
m/download/23831708/fw-gs-230-w-instructions-for-use-1-pdf.pdf [409.86 kB]
FW-GS-230-W-declaration-pref-origin-status-1.pdf -
m/download/23831704/fw-gs-230-w-declaration-pref-origin-status-1-pdf.pdf [180.04 kB]
FW-GS-230-W-declaration-RoHS-pl-1.pdf -
m/download/23831707/fw-gs-230-w-declaration-rohs-pl-1-pdf.pdf [224.37 kB]
FW deklaracja CE 2023_pl.pdf -
m/download/23831705/fw-deklaracja-ce-2023-pl-pdf.pdf [179.76 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: F&F Filipowski Spółka Komandytowa ul. Konstantynowska 79/81 95-200 Pabianic biuro@fif.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: F&F Filipowski Spółka Komandytowa ul. Konstantynowska 79/81 95-200 Pabianic biuro@fif.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Dotykowy szklany nadajnik (przycisk) zdalnego sterowania zbliżeniowy biały 230V do puszki montażowej fi60 FW-GS-230-W F&F
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135