Polecane
Cena: |
137,76 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
137,76 |
zł netto |
Cena: |
169,45 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
169,45 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
11 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Simon 54 GO Kontroler przyciskowy - 30 akcji do obsługi innych sterowników sterowany smartfonem [WiFi] 230V złoty mat DEK1W.01/44 KONTAKT
| Seria | Simon 54 GO |
| Nazwa produktu/Rodzaj | kontroler przyciskowy, CONTROL, [Wi-Fi] |
| Kolor | złoty, matowy, metalizowany |
| Typ produktu | moduł |
| Napięcie znamionowe | 230V |
| Rodzaj podłączenia / Typ zacisku | zaciski śrubowe |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Uwagi | Instalacja wymaga dodatkowego okablowania |
| Podświetlenie | tak |
| Klasa ETIM | EC001358 Nadajnik radiowy |
| Nadruk/Piktogram | symbol krzyżyk |
| Rodzaj materiału | tworzywo sztuczne, PC, bezhalogenowe |
| Zabezpieczenie powierzchni | naturalne |
| Wykończenie powierzchni | matowe |
| Sposób montażu [ETIM] | montaż podtynkowy |
| Sposób mocowania | pazurki / wkręty |
| Metoda eksploatacji/Sposób działania | przycisk |
| Ilość klawiszy / dźwigni | 1 |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 10 |
| Jednostka miary | szt. |
| EAN opakowanie jednostkowe | 5902787869441 |
| Typ opak. jedn. | blister |
| Wys. opak. jedn. | 15cm |
| Szer. opak. jedn. | 10cm |
| Dł. opak. jedn. | 6cm |
| EAN13 opak. | 5902787869441 |
| Typ opak. zbiorczego | pudełko zamykane |
| Wys. opak. zbiorczego | 10cm |
| Szer. opak. zbiorczego | 19cm |
| Dł. opak. zbiorczego | 32cm |
| Zużycie energii | < 1 W |
| Standard komunikacji | IEEE 802.11b/g/n (20 MHz), kompatybilny z WiFi, μWiFi |
| Rodz, tansmisji | Dwukierunkowa, Szyfrowana |
| Częstotliwość transmisji | 2.401-2.483GHz |
| Kompatybilne urządzenia i systemy | Android, Apple iPhone, iPad Mini, komputery i urządzenia mobilne HTML5 |
| Sterowanie z aplikacji | wBox Lite, wBox by blebox.eu |
| Max moc częstotliwości radiowej | 19.98dBm EIRP |
| ID_frame | 1313, 891, 892, 893, 894, 895, 902, 903, 904, 905 |
| Liczba wyjść | 0 |
| Sterowanie mechaniczne | tak |
Pliki do pobrania
14710,DEK1W.01_44 -
m/download/23637614/14710-dek1w-01-44.pdf [46.37 kB]
K-S_293C_2024_PL_EN_CZ_SK Simon Go NR -
m/download/23648175/k-s-293c-2024-pl-en-cz-sk-simon-go-nr.pdf [1.28 MB]
M249v04 - instrukcja do DEK1W_NEK1W- Sterownik programowalny Wi-Fi -
m/download/23850003/m249v04-instrukcja-do-dek1w-nek1w-sterownik-programowalny-wi-fi.pdf [2.51 MB]
K-S_293D_2026_PL_EN_CZ_SK Simon Go NR -
m/download/23750800/k-s-293d-2026-pl-en-cz-sk-simon-go-nr.pdf [501.16 kB]
M249v03 - instrukcja do DEK1W_NEK1W- Sterownik programowalny Wi-Fi -
m/download/23750801/m249v03-instrukcja-do-dek1w-nek1w-sterownik-programowalny-wi-fi.pdf [2.51 MB]
Simon_54_GO_mini_katalog -
m/download/23655902/simon-54-go-mini-katalog.pdf [335.74 kB]
M249v01 - instrukcja do DEK1W - Simon 54 GO Control -
m/download/23655904/m249v01-instrukcja-do-dek1w-simon-54-go-control.pdf [8.36 MB]
Simon GO - przykładowe komendy API _v3 -
m/download/23655905/simon-go-przykladowe-komendy-api-v3.pdf [126.17 kB]
przewodnik_konfiguracji_v02 -
m/download/23655906/przewodnik-konfiguracji-v02.pdf [3.14 MB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Simon 54 GO Kontroler przyciskowy - 30 akcji do obsługi innych sterowników sterowany smartfonem [WiFi] 230V złoty mat DEK1W.01/44 KONTAKT
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135