Polecane
Cena: |
2033,36 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
2 033,36 |
zł netto |
Cena: |
2501,03 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
2 501,03 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Ogranicznik przepięć Acti9 PRD1Master-T1-3 3P T1 25 kA ze stykiem 16362 SCHNEIDER
Ochronnik przeciwprzep. PRD1 Master, 3 bieg., 350 V, z sygnalizacją. rodzina produktów: PRD1 Master - typ produktu: ochronnik przepięciowy z kasetą na wtyk - opis skrócony: PRD1 Master - zestaw styków sygnałowych: 1 SD (1 Z/O) - rodzaj ochronnika przeciwp
Parametry techniczne: Ogranicznik przepięć Acti9 PRD1Master-T1-3 3P T1 25 kA ze stykiem 16362 SCHNEIDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Maksymalny prąd wyładowczy (8/20) | 50 kA |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Bez prądu upływu | nie |
| Inny układ sieci | nie |
| Liczba przewodów (bez uziemienia) | 3 |
| Maks. przekrój przewodu (jedno-/wielodrutowego) | 35 mm² |
| Maks. przekrój przewodu elastycznego | 35 mm² |
| Najwyższe napięcie trwałej pracy AC | 350 V |
| Poziom ochrony | 1.5 kV |
| Rozmiar | 6 modułów |
| Sposób montażu | Szyna montażowa DIN TH-35 mm |
| Sygnalizacja zadziałania na urządzeniu | Optyczny |
| Typ 2 | tak |
| Układ sieci DC | nie |
| Układ sieci IT | nie |
| Układ sieci TN | nie |
| Układ sieci TN-C | tak |
| Układ sieci TN-C-S | nie |
| Układ sieci TN-S | nie |
| Układ sieci TT | nie |
| Wytrzymałość zwarciowa (Isccr) | 25 kA |
| Ze stykiem do zdalnej sygnalizacji | tak |
| Zintegrowana zabezpieczenie przeciwzwarciowe | nie |
| Zintegrowane dobezpieczenie | nie |
| Znamionowe napięcie AC | 400 V |
| Znamionowy prąd wyładowczy - wartość szczytowa (8/20) | 25 kA |
Pliki do pobrania
16362_document -
m/download/17944760/16362-document.pdf [104.24 kB]
Product Safety Information (1) -
m/download/21989719/product-safety-information-1.pdf [576.77 kB]
EU decl - FD16022310B - SPD_PRD1 Master -
m/download/17848657/eu-decl-fd16022310b-spd-prd1-master.pdf [435.19 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Produkty z tej samej kategorii co Ogranicznik przepięć Acti9 PRD1Master-T1-3 3P T1 25 kA ze stykiem 16362 SCHNEIDER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135