Ogranicznik przepięć z odłącznikiem ETITEC A 500/10/T-NO 002442834 ETI
Ogranicznik przepięć z odłącznikiem ETITEC A 500/10/T-NO 002442834 ETI (002442834)
10 dni
Stan magazynowy producenta
12 SZT
Do ulubionych
Opis produktu: Ogranicznik przepięć z odłącznikiem ETITEC A 500/10/T-NO 002442834 ETI
Parametry techniczne: Ogranicznik przepięć z odłącznikiem ETITEC A 500/10/T-NO 002442834 ETI
Parametr Wartość
Inny układ sieci nie
Najwyższe napięcie trwałej pracy AC 500 V
Poziom ochrony 1.9 kV
Zintegrowane dobezpieczenie nie
Znamionowe napięcie AC 230 V