Ogranicznik przepięć do fotowoltaiki typ 2 (C) 20/40KA DS50PVS-1000/G C480341 CITEL JEAN MUELLER
Nasz stan magazynowy
138 SZT
24h
Porównaj
Do ulubionych
Ogranicznik przepięć fotowoltaiczny 1000V DC PV Typ 2 (C) 70A 40/60kA DS50PVS-1000/G C480341 JEAN MULLER -  inaczej odgromnik, służy do ochrony instalacji elektrycznych przed przepięciami. Ogranicznik przepięć zbudowany jest na bazie iskierników i/lub warystorów, czyli podstawa i wkładka zawierająca element zabezpieczający. Zadaniem urządzenia jest ograniczenie impulsu napięciowego spowodowanego bezpośrednim lub bliskim uderzeniem pioruna w linię energetyczną. Przy zasilaniu obiektów, stosujemy trójstopniowy system ochrony przeciwprzepięciowej (ograniczniki przepięć typu 1, 2 i 3 inaczej B, C, D), w którym wszystkie typy ochronników muszą być zamontowane kaskadowo.
Ogranicznik przepięć typ 2 do fotowoltaiki
Prąd wyładowczy: Imax = 40kA
Układ połączeń typu Y
Moduły wymienne
Zdalna sygnalizacja w standardzie
Zgodne z normami IEC 61643-11, EN 61643-11, EN 50539-11 i UTE C 61-740-51
Układ sieciTN
Napięcie DC [V]1000V DC*
Najwyższe napięcie trwałej pracy Uc DC [V]1060V DC
Prąd upływu - Ic [A]BRAK
Prąd roboczy / prąd upływu przy Uc - I [A]c<0,1mA
Prąd następczy - If [A]BRAK
Zdolność gaszenia prądu następczego - Ifi [Aeff]nieskończona
Sposób ochronyCM/DM
Czas zadziałania - tA [ns]<25 ns
Maks. prąd wyładowczy (8/20 µs) razem - Itotal [kA]60kA
Napięciowy poziom ochrony przy In - Up [kV]<2,4kV
Napięciowy poziom ochrony przy 5kA - Up [kV]<1,5kV
Napięciowy poziom ochrony przy 12,5kA - Up [kV]<1,9kV
Napięciowy poziom ochrony przy Imax - Up [kV]<2,7kV
Wytrzymałość zwarciowa - IISCCR [A]15000A
Odłącznik termiczny
wewnątrz
Wymiary montażowe3 TE
Przekrój przewodu2,5-25 (35 mm²)
Wskaźnik uszkodzeńmechaniczny, czerwony
Sygnalizacja zdalna (FS)bezpotencjałowy zestyk przełączalny
Moc załączalna maks.250V/0,5A (AC) - 30V/2A (DC)
Przekrój przyłącza FSmax. 1,5 mm2
Montaższyna montażowa TH35
Zakres temperatur pracyod -40 do +85°C