Polecane
Cena: |
439,21 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
439,21 |
zł netto |
Cena: |
540,23 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
540,23 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
138 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Ogranicznik przepięć do fotowoltaiki typ 2 (C) 20/40KA DS50PVS-1000/G C480341 CITEL JEAN MUELLER
Ogranicznik przepięć fotowoltaiczny 1000V DC PV Typ 2 (C) 70A 40/60kA DS50PVS-1000/G C480341 JEAN MULLER - inaczej odgromnik, służy do ochrony instalacji elektrycznych przed przepięciami. Ogranicznik przepięć zbudowany jest na bazie iskierników i/lub warystorów, czyli podstawa i wkładka zawierająca element zabezpieczający. Zadaniem urządzenia jest ograniczenie impulsu napięciowego spowodowanego bezpośrednim lub bliskim uderzeniem pioruna w linię energetyczną. Przy zasilaniu obiektów, stosujemy trójstopniowy system ochrony przeciwprzepięciowej (ograniczniki przepięć typu 1, 2 i 3 inaczej B, C, D), w którym wszystkie typy ochronników muszą być zamontowane kaskadowo.
Ogranicznik DS50PVS-1000/G przeznaczony jest do ochrony instalacji fotowoltaicznych PV od strony DC. Urządzenie posiada wymienne moduły i zdalną sygnalizację zadziałania.
Ogranicznik przepięć typ 2 do fotowoltaiki
Prąd wyładowczy: Imax = 40kA
Układ połączeń typu Y
Moduły wymienne
Zdalna sygnalizacja w standardzie
Zgodne z normami IEC 61643-11, EN 61643-11, EN 50539-11 i UTE C 61-740-51
| Układ sieci | TN |
| Napięcie DC [V] | 1000V DC* |
| Najwyższe napięcie trwałej pracy Uc DC [V] | 1060V DC |
| Prąd upływu - Ic [A] | BRAK |
| Prąd roboczy / prąd upływu przy Uc - I [A]c | <0,1mA |
| Prąd następczy - If [A] | BRAK |
| Zdolność gaszenia prądu następczego - Ifi [Aeff] | nieskończona |
| Sposób ochrony | CM/DM |
| Czas zadziałania - tA [ns] | <25 ns |
| Maks. prąd wyładowczy (8/20 µs) razem - Itotal [kA] | 60kA |
| Napięciowy poziom ochrony przy In - Up [kV] | <2,4kV |
| Napięciowy poziom ochrony przy 5kA - Up [kV] | <1,5kV |
| Napięciowy poziom ochrony przy 12,5kA - Up [kV] | <1,9kV |
| Napięciowy poziom ochrony przy Imax - Up [kV] | <2,7kV |
| Wytrzymałość zwarciowa - IISCCR [A] | 15000A |
Odłącznik termiczny | wewnątrz |
| Wymiary montażowe | 3 TE |
| Przekrój przewodu | 2,5-25 (35 mm²) |
| Wskaźnik uszkodzeń | mechaniczny, czerwony |
| Sygnalizacja zdalna (FS) | bezpotencjałowy zestyk przełączalny |
| Moc załączalna maks. | 250V/0,5A (AC) - 30V/2A (DC) |
| Przekrój przyłącza FS | max. 1,5 mm2 |
| Montaż | szyna montażowa TH35 |
| Zakres temperatur pracy | od -40 do +85°C |
| Stopień ochrony obudowy | IP20 |
| Materiał obudowy | tworzywo PEI UL-94-V0 |
| Zgodność z normami | IEC 61643-11, EN 61643-11, EN 50539-11 i UTE C 61-740-51 |
Pliki do pobrania
Deklaracja -
ce_ograniczniki_przepiec_pv.pdf [2024-12-12 08:23, 934.51 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: JEAN MUELLER Sp. z o.o. ul. Krótka 4 02-293 Warszawa
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: JEAN MUELLER Sp. z o.o. ul. Krótka 4 02-293 Warszawa
Produkty z tej samej kategorii co Ogranicznik przepięć do fotowoltaiki typ 2 (C) 20/40KA DS50PVS-1000/G C480341 CITEL JEAN MUELLER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135