Ogranicznik przepięć z odłącznikiem ETITEC A 500/10/B-NO 002441161 ETI
Ogranicznik przepięć z odłącznikiem ETITEC A 500/10/B-NO 002441161 ETI (002441161)
10 dni
Stan magazynowy producenta
78 SZT
Do ulubionych
Opis produktu: Ogranicznik przepięć z odłącznikiem ETITEC A 500/10/B-NO 002441161 ETI
Parametry techniczne: Ogranicznik przepięć z odłącznikiem ETITEC A 500/10/B-NO 002441161 ETI
Parametr Wartość
Maksymalny prąd wyładowczy (8/20) 50 kA
Inny układ sieci nie
Liczba przewodów (bez uziemienia) 1
Maks. przekrój przewodu (jedno-/wielodrutowego) 95 mm²
Najwyższe napięcie trwałej pracy AC 500 V
Poziom ochrony 1.9 kV
Zintegrowane dobezpieczenie nie
Znamionowe napięcie AC 230 V