Polecane
Cena: |
0,00 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
0,00 |
zł netto |
Cena: |
0,00 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
0,00 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: ETITEC C I2 275/15 OGRAN.PRZEPIĘĆ KLASY C
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Maksymalny prąd wyładowczy (8/20) | 40 kA |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Inny układ sieci | nie |
| Maks. przekrój przewodu (jedno-/wielodrutowego) | 25 mm² |
| Maks. przekrój przewodu elastycznego | 25 mm² |
| Najwyższe napięcie trwałej pracy AC | 275 V |
| Poziom ochrony | 1.3 kV |
| Rozmiar | 1 moduł |
| Sposób montażu | Szyna montażowa DIN TH-35 mm |
| Sygnalizacja zadziałania na urządzeniu | Optyczny |
| Typ 2 | tak |
| Układ sieci DC | nie |
| Układ sieci IT | nie |
| Wytrzymałość zwarciowa (Isccr) | 25 kA |
| Ze stykiem do zdalnej sygnalizacji | nie |
| Zintegrowane dobezpieczenie | nie |
| Znamionowe napięcie AC | 230 V |
| Znamionowy prąd wyładowczy - wartość szczytowa (8/20) | 15 kA |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: ETI Polam Spółka z o.o. ul. Jana Pawła II 18 06-100 Pułtusk etipolam@etipolam.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: ETI Polam Spółka z o.o. ul. Jana Pawła II 18 06-100 Pułtusk etipolam@etipolam.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co ETITEC C I2 275/15 OGRAN.PRZEPIĘĆ KLASY C
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135