Polecane
Cena: |
446,89 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
446,89 |
zł netto |
Cena: |
549,68 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
549,68 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
5 szt |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Ogranicznik Przepięć T1+T2 12,5/60 4P 412273 LEGRAND
Ograniczniki przepieć ON 300- Zabezpieczenie przed skutkami przepięć w sieciach zasilających 230/400 V~, 50/60 Hz- Zgodne z normami IEC/EN 61643-11- Typ 1+2 (dawniej klasa B+C), testowane zgodnie z wymaganiami dla ograniczników typu 1 i typu 2- Zalecane do instalacji w rozdzielnicach głównychOgranicznik przepięć Typ 1+2 (dawniej klasa B+C):Do ogólnego zabezpieczania w rozdzielnicy głównej:- Iimp = 12,5 kA/biegun (impuls 10/350 µs)- Imax = 60 kA/biegun (impuls 8/20 µs)- Napięcie maksymalne (Uc): 320 V~- Poziom ochrony (Up): 1,5 kV- Dla sieci: TT, TNC, TNS- Zastosowana technologia: Warystor- Wykonanie: 4P- Zalecane zabezpieczenie nadprądowe: S 300 TX³/DX³ C 63A- Szerokość w modułach 17,5 mm2: 4- Z wymiennymi wkładami ze wskaźnikiem stanu:- wskaźnik zielony: wkład sprawny- wskaźnik pomarańczowy: wkład do wymiany
Parametry techniczne: Ogranicznik Przepięć T1+T2 12,5/60 4P 412273 LEGRAND
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Inny układ sieci | nie |
| Liczba przewodów (bez uziemienia) | 4 |
| Maks. przekrój przewodu (jedno-/wielodrutowego) | 35 mm² |
| Maks. przekrój przewodu elastycznego | 25 mm² |
| Najwyższe napięcie trwałej pracy AC | 320 V |
| Poziom ochrony | 1.9 kV |
| Rozmiar | 4 moduły |
| Sposób montażu | Szyna montażowa DIN TH-35 mm |
| Sygnalizacja zadziałania na urządzeniu | Optyczny |
| Typ 2 | tak |
| Układ sieci IT | nie |
| Układ sieci TN | tak |
| Układ sieci TN-C | tak |
| Układ sieci TN-C-S | tak |
| Układ sieci TN-S | tak |
| Układ sieci TT | nie |
| Ze stykiem do zdalnej sygnalizacji | nie |
| Zintegrowane dobezpieczenie | nie |
| Znamionowe napięcie AC | 400 V |
| Znamionowy prąd wyładowczy - wartość szczytowa (8/20) | 25 kA |
Pliki do pobrania
F02060EN_05 -
m/download/22646248/f02060en-05.pdf [609.87 kB]
LE07561AA_6 -
m/download/22646249/le07561aa-6.pdf [519.19 kB]
EXB20026_TG_Surge_Protective_Devices_EN -
m/download/22646247/exb20026-tg-surge-protective-devices-en.pdf [7.99 MB]
LGMSIENSNI -
m/download/22646250/lgmsiensni.pdf [214.71 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Ogranicznik Przepięć T1+T2 12,5/60 4P 412273 LEGRAND
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135