Moduł ochronny warystorowy SPDMM20C-275 szary SIMET
Moduł ochronny warystorowy SPDMM20C-275 szary SIMET (85101012)
0 SZT
24h
Porównaj
Do ulubionych
Opis produktu: Moduł ochronny warystorowy SPDMM20C-275 szary SIMET
Kolor: szary, J. miary: szt., Op. zbiorcze: 1, Podatek: 23,
Parametry techniczne: Moduł ochronny warystorowy SPDMM20C-275 szary SIMET
Parametr Wartość
Bieguny 1
Maks. przekrój przewodu (jedno-/wielodrutowego) 35 mm²
Maks. przekrój przewodu elastycznego 25 mm²
Najwyższe napięcie trwałej pracy AC 275 V
Poziom ochrony 1,2 kV
Rozmiar 1 moduł
Sposób montażu Moduł
Sygnalizacja zadziałania na urządzeniu Optyczny
Typ 2 tak
Układ sieciowy TN
Ze stykiem do zdalnej sygnalizacji tak
Zintegrowane dobezpieczenie nie
Znamionowe napięcie AC 230 V