Ogranicznik przepięć z odłącznikiem ETITEC A 660/10/B-NO 002441171 ETI
Ogranicznik przepięć z odłącznikiem ETITEC A 660/10/B-NO 002441171 ETI (002441171)
10 dni
Stan magazynowy producenta
100 SZT
10 dni
Porównaj
Do ulubionych
Opis produktu: Ogranicznik przepięć z odłącznikiem ETITEC A 660/10/B-NO 002441171 ETI
Parametry techniczne: Ogranicznik przepięć z odłącznikiem ETITEC A 660/10/B-NO 002441171 ETI
Parametr Wartość
Maksymalny prąd wyładowczy (8/20) 50 kA
Inny układ sieci nie
Liczba przewodów (bez uziemienia) 1
Maks. przekrój przewodu (jedno-/wielodrutowego) 95 mm²
Najwyższe napięcie trwałej pracy AC 660 V
Poziom ochrony 2.05 kV
Rozmiar Inne
Sposób montażu Montaż bezpośredni
Sygnalizacja zadziałania na urządzeniu Optyczny
Typ 2 tak
Układ sieci DC nie
Układ sieci IT nie
Układ sieci TN tak
Układ sieci TN-C tak
Układ sieci TN-S tak
Układ sieci TT nie
Wytrzymałość zwarciowa (Isccr) 4 kA
Ze stykiem do zdalnej sygnalizacji nie
Zintegrowane dobezpieczenie nie
Znamionowe napięcie AC 230 V