Polecane
Cena: |
520,29 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
520,29 |
zł netto |
Cena: |
639,96 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
639,96 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Rozdzielnice PrismaSet podwyższenie cokołu do obudów stojących 100mm LVS08805 SCHNEIDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Do montażu na zewnątrz | nie |
| Do napowietrzania/odpowietrzania | nie |
| Do organizatora kabli | tak |
| Głębokość | 240 mm |
| Głębokość montażowa w szafie | 260 mm |
| Kolor | Biały |
| Materiał | Stal |
| Model | Kompletny cokół |
| Szerokość | 600 mm |
| Szerokość montażowa w szafie | 600 mm |
| Wysokość | 100 mm |
Pliki do pobrania
LVS08805_document -
m/download/17954927/lvs08805-document.pdf [75.76 kB]
Product Safety Information (1) -
m/download/22004834/product-safety-information-1.pdf [576.77 kB]
ENVPEP2103022_V1 -
m/download/16834894/envpep2103022-v1.pdf [405.33 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Produkty z tej samej kategorii co Rozdzielnice PrismaSet podwyższenie cokołu do obudów stojących 100mm LVS08805 SCHNEIDER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135