XVTL-SO100/F-4 Cokół część przednia wys. 100 mm 114625 EATON
XVTL-SO100/F-4 Cokół część przednia wys. 100 mm 114625 EATON (114625)
Nasz stan magazynowy
24 SZT
24h
Porównaj
Do ulubionych
Parametry techniczne: XVTL-SO100/F-4 Cokół część przednia wys. 100 mm 114625 EATON
Parametr Wartość
Odporność udarowa IK10
Do montażu na zewnątrz nie
Do napowietrzania/odpowietrzania nie
Do organizatora kabli nie
Głębokość 440 mm
Głębokość montażowa w szafie 0 mm
Kolor Szary
Maks. obciążenie/ładowność 0 kg
Materiał Stal
Model Cokół przedni/tylny
Numer RAL (zbliżony) 7035
Szerokość 60 mm
Szerokość montażowa w szafie 425 mm
Wysokość 110 mm
Pliki do pobrania
Produkty z tej samej kategorii co XVTL-SO100/F-4 Cokół część przednia wys. 100 mm 114625 EATON