Polecane
Cena: |
14,63 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
14,63 |
zł netto |
Cena: |
18,00 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
18,00 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Płytka odgałęźna ZPT5-16.0 czarny SIMET
Kolor: czarny, J. miary: szt., Op. zbiorcze: 1, Podatek: 23, Nap. znamionowe: 400V, Przekrój znamionowy: 10x16mm², Szerokość (mm): 73, Wysokość (mm): 22, Długość (mm): 126, Temperatura użytkowa: -25°C…+100°C,
Parametry techniczne: Płytka odgałęźna ZPT5-16.0 czarny SIMET
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość | 134 mm |
| Kolor | Czarny |
| Liczba biegunów | 5 |
| Liczba zacisków na biegun | 2 |
| Materiał elementu izolacyjnego | Tworzywo termoplastyczne |
| Napięcie znamionowe | 400 V |
| Odległość między osiami otworów | 63 mm |
| Pozycja połączenia | Z boku / boczny |
| Prąd znamionowy In | 55 A |
| Przekrój przyłączanego przewodu jednodrutowego | 10 - 25 mm² |
| Przekrój przyłączanego przewodu linkowego bez końcówki tulejkowej | 10 - 25 mm² |
| Przekrój przyłączanego przewodu linkowego z końcówką tulejkową | 0 - 0 mm² |
| Przekrój przyłączanego przewodu wielożyłowego | 10 - 25 mm² |
| Przezroczysty | nie |
| Rodzaj połączenia elektrycznego 1 | Połączenie śrubowe |
| Rodzaj połączenia elektrycznego 2 | Połączenie śrubowe |
| Sposób montażu | Montaż bezpośredni |
| Szerokość / rozmiar rastra | 78 mm |
| Wykonanie przeciwwybuchowe Ex-e - potwierdzone | nie |
| Wymagana płytka zamykająca | nie |
| Wysokość przy najniższym sposobie montażu | 63 mm |
| Zakres temperatur pracy | -25 - 100 °C |
Pliki do pobrania
file4022 -
m/download/22310921/file4022.webp [71.44 kB]
7747-pl -
m/download/22312290/7747-pl.pdf [257.77 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Przedsiębiorstwo SIMET S.A. ul. Al. Jana Pawła II 33 58-506 Jelenia Góra sprzedaz@simet.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Przedsiębiorstwo SIMET S.A. ul. Al. Jana Pawła II 33 58-506 Jelenia Góra sprzedaz@simet.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Płytka odgałęźna ZPT5-16.0 czarny SIMET
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135