Polecane
Cena: |
0,70 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
0,64 |
zł netto |
Cena: |
0,86 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
0,79 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 KPL |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Opaska Kablowa Colring 140x3,5 Bezbarwana /1000Szt./ 032054 LEGRAND
Opaski Colring bezbarwne Opaski kablowe ColringTM- Do spinania wiązek przewodów - Samoblokujące - Zgodne z normą EN 62275 typ 1 (NFC 68-146)Ząbki zewnętrzne- Opakowanie jednostkowe: torebka - Szerokość : 3,5 mm - Długość : 140 mm - Ø maks. pętli : 33 mm - Ø min. pętli : 1,6 mm
Parametry techniczne: Opaska Kablowa Colring 140x3,5 Bezbarwana /1000Szt./ 032054 LEGRAND
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Maks. średnica wiązki | 33 mm |
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Bezhalogenowe | tak |
| Certyfikat UL | tak |
| Długość taśmy | 140 mm |
| Fluorescencyjne | nie |
| Gatunek materiału | Poliamid (PA) |
| Grubość opaski | 1.1 mm |
| Kolor | Bezbarwny |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Min. wytrzymałość na rozciąganie | 130 N |
| Model | Zewnętrzne ząbkowanie |
| Możliwość rozpięcia | nie |
| Obszar nadruku | Brak |
| Odporność na promienie UV ASTM D6779 | nie |
| Przezroczysty | nie |
| Sposób mocowania | Brak |
| Szerokość taśmy | 3.5 mm |
| Zakres temperatur dla montażu | -10 - 40 °C |
| Zakres temperatur pracy | -40 - 75 °C |
| Zamknięcie opaski | Z tworzywa sztucznego |
Pliki do pobrania
LGRP-00866-V01.01-EN -
m/download/22667107/lgrp-00866-v01-01-en.pdf [591.15 kB]
LGRP-00897-V01.03-EN -
m/download/22667108/lgrp-00897-v01-03-en.pdf [551.50 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Opaska Kablowa Colring 140x3,5 Bezbarwana /1000Szt./ 032054 LEGRAND
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135