TK 20/8 (100 szt./opak.) TAŚMA KABLOWA E01TK-01010102001 ERGOM
TK 20/8 (100 szt./opak.) TAŚMA KABLOWA E01TK-01010102001 ERGOM (E01TK-01010102001)
  • Producent: ERGOM SP.Z O.O.
  • Numer katalogowy: E01TK-01010102001
  • Kod kreskowy EAN: 5900003000166
  • Indeks/kod produktu: 393606
Nasz stan magazynowy
0 OPK
10 dni
Stan magazynowy producenta
337 OPK
Do ulubionych
Opis produktu: TK 20/8 (100 szt./opak.) TAŚMA KABLOWA E01TK-01010102001 ERGOM
opaska zaciskowa opaska kablowa trytytka trytytki
Parametry techniczne: TK 20/8 (100 szt./opak.) TAŚMA KABLOWA E01TK-01010102001 ERGOM
Parametr Wartość
Maks. średnica wiązki 50.9 mm
Certyfikat VG nie
Długość taśmy 200 mm
Gatunek materiału PA (Poliamid)
Klasa palności materiału izolacyjnego zgodna z UL94 V2
Kolor Kolor naturalny
Sposób mocowania Brak
Szerokość taśmy 7.6 mm
Zakres temperatur dla montażu 0 °C
Zakres temperatur pracy -40 - 85 °C
Zakres temperatury pracy -40 - 70 °C