TK 9/3 (100 szt./opak.) TAŚMA KABLOWA E01TK-01010100301 ERGOM
TK 9/3 (100 szt./opak.) TAŚMA KABLOWA E01TK-01010100301 ERGOM (E01TK-01010100301)
  • Producent: ERGOM SP.Z O.O.
  • Numer katalogowy: E01TK-01010100301
  • Kod kreskowy EAN: 5900003000012
  • Indeks/kod produktu: 393589
  • Jednostka miary: opk
  • Kategoria: Opaska kablowa
Cena:
1,83
Najniższa cena z ostatnich 30 dni:
1,83
Nasz stan magazynowy
5 OPK
24h
Stan magazynowy producenta
2000 OPK
10 dni
Porównaj
Do ulubionych
Opis produktu: TK 9/3 (100 szt./opak.) TAŚMA KABLOWA E01TK-01010100301 ERGOM
opaska zaciskowa opaska kablowa trytytka trytytki
Parametry techniczne: TK 9/3 (100 szt./opak.) TAŚMA KABLOWA E01TK-01010100301 ERGOM
Parametr Wartość
Maks. średnica wiązki 20.5 mm
Zabezpieczenie powierzchni Stan surowy
Bezhalogenowe tak
Certyfikat MIL nie
Certyfikat UL nie
Certyfikat VG nie
Długość taśmy 100 mm
Gatunek materiału PA (Poliamid)
Klasa palności materiału izolacyjnego zgodna z UL94 V2
Kolor Kolor naturalny
Materiał Tworzywo sztuczne
Model Wewnętrzne ząbkowanie
Możliwość rozpięcia nie
Obszar nadruku Brak
Odporność na promienie UV ASTM D6779 nie
Sposób mocowania Brak
Szerokość taśmy 2.5 mm
Zakres temperatur dla montażu 0 °C
Zakres temperatur pracy -40 - 85 °C
Zakres temperatury pracy -40 - 70 °C