Polecane
Cena: |
188,99 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
188,99 |
zł netto |
Cena: |
232,46 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
232,46 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Stycznik modułowy Acti9 iCT50-40-40-230 40A 4Z 50Hz 220/240 V AC A9C20844 SCHNEIDER
Stycznik modułowy serii iCT, o numerze A9C20844, iCT50-40-40-230, napięcie sterowania 220/240 VAC 50Hz, 4 styki zwierne, prąd znamionowy AC7A: 40 A, do sterowania obwodami elektrycznymi. Optyczny wskaźnik stanu styków wyjściowych, możliwość rozbudowy o styki pomocnicze Jest to urządzenie zdalnego sterowania 4P z 4 stykami normalnie otwartymi.
Parametry techniczne: Stycznik modułowy Acti9 iCT50-40-40-230 40A 4Z 50Hz 220/240 V AC A9C20844 SCHNEIDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Bez przydźwięku | nie |
| Głębokość wbudowania | 43.5 mm |
| Kategoria użytkowania | 7 |
| Liczba styków rozwiernych | 0 |
| Liczba styków zwiernych | 4 |
| Maksymalna zdolność łączeniowa dla świetlówek | 7200 VA |
| Maksymalna zdolność łączeniowa dla świetlówek (kompensacja DUO) | 11400 VA |
| Maksymalna zdolność łączeniowa dla świetlówek (z kompensacją równoległą) | 7200 VA |
| Maksymalna zdolność łączeniowa dla żarówek | 15750 W |
| Możliwość dodatkowego wyposażenia | tak |
| Rodzaj napięcia sterowania | AC |
| Rodzaj napięcia zasilania | AC |
| Suwak do obsługi manualnej | nie |
| Szerokość wyrażona liczbą modułów | 3 |
| Z funkcją dzień/noc | nie |
| Znamionowe napięcie pracy | 400 - 400 V |
| Znamionowe napięcie sterujące | 220 - 240 V |
| Znamionowy prąd pracy | 40 A |
Pliki do pobrania
A9C20844_document -
m/download/17942730/a9c20844-document.pdf [97.15 kB]
Product Safety Information (1) -
m/download/21991532/product-safety-information-1.pdf [576.77 kB]
HD_EU declaration of conformity - Acti9 iCT - FD16022301C -
m/download/17844590/hd-eu-declaration-of-conformity-acti9-ict-fd16022301c.pdf [248.17 kB]
PEP ecopassport SCHN-00144-V02.01-EN_1 -
m/download/17844589/pep-ecopassport-schn-00144-v02-01-en-1.pdf [320.44 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Produkty z tej samej kategorii co Stycznik modułowy Acti9 iCT50-40-40-230 40A 4Z 50Hz 220/240 V AC A9C20844 SCHNEIDER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135