RELPOL Stycznik instalacyjny 4P 4Z 24V, 230V AC/DC RIK25-40-230 2608213
RELPOL Stycznik instalacyjny 4P 4Z 24V, 230V AC/DC RIK25-40-230 2608213 (2608213)
Nasz stan magazynowy
5 SZT
24h
Porównaj
Do ulubionych
Parametry techniczne: RELPOL Stycznik instalacyjny 4P 4Z 24V, 230V AC/DC RIK25-40-230 2608213
Parametr Wartość
Stopień ochrony (IP) IP20
Głębokość wbudowania 85 mm
Liczba styków rozwiernych 0
Liczba styków zwiernych 4
Rodzaj napięcia sterowania AC/DC
Rodzaj napięcia zasilania AC/DC
Suwak do obsługi manualnej nie
Szerokość wyrażona liczbą modułów 2
Znamionowe napięcie pracy 400 - 400 V
Znamionowe napięcie sterujące 24 - 230 V
Znamionowy prąd pracy 8.5 A
Pliki do pobrania
GPSR Dane przedstawiciela w UE: RELPOL S.A. ul. 11 Listopada 37 68-200 Żary elpol@relpol.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co RELPOL Stycznik instalacyjny 4P 4Z 24V, 230V AC/DC RIK25-40-230 2608213