Stycznik modułowy montaż na szynie styki 3Z+1R 25A ST25-31-24V F&F
Stycznik modułowy montaż na szynie styki 3Z+1R 25A ST25-31-24V F&F (ST25-31-24V)
10 dni
Stan magazynowy producenta
202 SZT
7 dni
Porównaj
Do ulubionych
Opis produktu: Stycznik modułowy montaż na szynie styki 3Z+1R 25A ST25-31-24V F&F
Styczniki elektromagnetyczne w obudowach modułowych do bezpośredniego  montażu na szynie 35mm.
Parametry techniczne: Stycznik modułowy montaż na szynie styki 3Z+1R 25A ST25-31-24V F&F
Parametr Wartość
Kategoria użytkowa zgodnie z EN IEC 60947-4-1 AC-7a/AC-7b
Stopień ochrony (IP) IP20
Bez przydźwięku nie
Głębokość wbudowania 65 mm
Liczba styków rozwiernych 1
Liczba styków zwiernych 3
Maksymalna zdolność łączeniowa dla żarówek 9000 W
Możliwość dodatkowego wyposażenia tak
Rodzaj napięcia sterowania AC
Rodzaj napięcia zasilania AC
Suwak do obsługi manualnej nie
Szerokość wyrażona liczbą modułów 2
Z funkcją dzień/noc nie
Znamionowe napięcie pracy 18 - 27 V
Znamionowe napięcie sterujące 18 - 27 V
Znamionowy prąd pracy 25 A
Pliki do pobrania
Produkty z tej samej kategorii co Stycznik modułowy montaż na szynie styki 3Z+1R 25A ST25-31-24V F&F