Twoja przeglądarka, jest nieaktualna a aktualizacje nie są już dostępne.
Sklep w twojej przeglądarce będzie działał nieprawidłowo!
Pobierz jedną z dostępnych, aktualnych przeglądarek:

Google Chrome

Mozilla Firefox

Opera
Edge Microsoft
Wszystko to dla Twojego bezpieczeństwa, szybkości i wygody.
nie teraz nie, dziękuję
Polecane
Cena kat. 40,98 zł brutto
Twoja cena 26,73 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 77,43 zł brutto
Twoja cena 50,53 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 98,17 zł brutto
Twoja cena 64,05 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 343,17 zł brutto
Twoja cena 194,62 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 198,15 zł brutto
Twoja cena 122,85 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 32,96 zł brutto
Twoja cena 22,41 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 141,57 zł brutto
Twoja cena 87,39 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 14,51 zł brutto
Twoja cena 9,87 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 8,18 zł brutto
Twoja cena 4,68 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 204,80 zł brutto
Twoja cena 130,54 zł brutto
Do koszykaCena: |
31,87 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
31,87 |
zł netto |
Cena: |
39,20 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
39,20 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
151 SZT |
24h |
| Stan magazynowy producenta | |
|
885 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: AS Gniazdo komputerowe pojedyncze kat. 5e MMC kolor biały GPK-1G/K/m/00 OSPEL
Prezentowany przedmiot wchodzi w skład serii As firmy OSPEL.Seria As to geometryczna forma przełamana delikatnymi krzywiznami ramek. Jest to połączenie dynamicznego wzornictwa z neutralną kolorystyką, które sprawdzi się w każdym wnętrzu. Materiały najwyższej jakości i ponadczasowy design, pozwoliły stworzyć produkt, który przez wiele lat będzie ozdobą Twoich wnętrz.
Opis serii
Parametry techniczne: AS Gniazdo komputerowe pojedyncze kat. 5e MMC kolor biały GPK-1G/K/m/00 OSPEL
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Numer RAL | 9003 |
| Do liczby gniazd/złączy | 1 |
| Głębokość osprzętu | 33 mm |
| Gniazda ekranowane | nie |
| Kanał instalacyjny | nie |
| Kategoria | 5E |
| Kierunek wylotu | Prosty |
| Kodowane mechanicznie | nie |
| Kodowanie kolorem | tak |
| Kolor | Biały |
| Konfiguracja elementów | Element podstawowy z kompletną obudową |
| Montaż natynkowy | nie |
| Montaż podtynkowy | tak |
| Obudowa ekranowana | nie |
| Oddzielny uchwyt kablowy odciążający | nie |
| Odizolowane połączenia uziemiające | nie |
| Puszka podłogowa / montaż podpodłogowy | nie |
| Rodzaj złącza wtykowego | RJ45 8(4) |
| Sposób mocowania | Zatrzask |
| Sposób montażu połączenia ekranowanego | Brak |
| Szerokość osprzętu | 75 mm |
| Tworzenie własnych rozwiązań projektowych | nie |
| Typ połączenia | Inne |
| Wysokość osprzętu | 75 mm |
| Z gniazdami/złączami | tak |
| Z ochroną przeciwpyłową | nie |
| Z polem tekstowym | tak |
| Z rezystorem końcowym | nie |
Pliki do pobrania
g_komp.pdf [2022-03-03 11:31, 707.57 kB]
g_komp.pdf [2022-03-03 11:31, 707.57 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Z.S.E. "OSPEL" S.A. ul. Główna 128 42-436 Pilica ospel@ospel.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Z.S.E. "OSPEL" S.A. ul. Główna 128 42-436 Pilica ospel@ospel.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co AS Gniazdo komputerowe pojedyncze kat. 5e MMC kolor biały GPK-1G/K/m/00 OSPEL
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1921brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
4 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2778brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
70 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2079brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
119 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1607brutto |
|
6 szt |
24h |
|
55 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
8053brutto |
|
0 szt |
24h |
|
35 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3251brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
80 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1362brutto |
|
3 SZT |
24h |
|
401 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1984brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
17 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
4715brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
34 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1434brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
37 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1591brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
18 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2511brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
19 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2053brutto |
|
10 SZT |
24h |
|
114 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1264brutto |
|
2 SZT |
24h |
|
141 SZT |
10 dni |
Osoby, które kupiły produkt AS Gniazdo komputerowe pojedyncze kat. 5e MMC kolor biały GPK-1G/K/m/00 OSPEL kupiły także
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2548brutto |
|
17 SZT |
24h |
|
292 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3764brutto |
|
64 szt |
24h |
|
29 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1222brutto |
|
91 SZT |
24h |
|
800 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
790brutto |
|
245 szt |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1228brutto |
|
484 szt |
24h |
|
25623 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2188brutto |
|
29 SZT |
24h |
|
1790 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1688brutto |
|
41 SZT |
24h |
|
3220 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1890brutto |
|
23 SZT |
24h |
|
266 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1604brutto |
|
7 szt |
24h |
|
2004 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2323brutto |
|
19 SZT |
24h |
|
96 SZT |
10 dni |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135