Twoja przeglądarka, jest nieaktualna a aktualizacje nie są już dostępne.
Sklep w twojej przeglądarce będzie działał nieprawidłowo!
Pobierz jedną z dostępnych, aktualnych przeglądarek:

Google Chrome

Mozilla Firefox

Opera
Edge Microsoft
Wszystko to dla Twojego bezpieczeństwa, szybkości i wygody.
nie teraz nie, dziękuję
Polecane
Cena kat. 243,66 zł brutto
Twoja cena 155,34 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 122,88 zł brutto
Twoja cena 70,30 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 429,00 zł brutto
Twoja cena 402,19 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 82,66 zł brutto
Twoja cena 52,91 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 160,64 zł brutto
Twoja cena 99,60 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 91,33 zł brutto
Twoja cena 62,10 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 93,97 zł brutto
Twoja cena 58,26 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 149,00 zł brutto
Twoja cena 143,04 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 14,51 zł brutto
Twoja cena 9,87 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 172,20 zł brutto
Twoja cena 110,21 zł brutto
Do koszykaCena: |
12,77 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
12,69 |
zł netto |
Cena: |
15,71 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
15,61 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
239 SZT |
24h |
| Stan magazynowy producenta | |
|
97 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Simon 10 Łącznik krzyżowy bez piktogramu 10A 250V zaciski śrubowe biały CW7.01/X/11 KONTAKT
| Seria | Simon 10 |
| Nazwa produktu/Rodzaj | łącznik krzyżowy, bez piktogramu |
| Kolor | biały |
| Typ produktu | moduł |
| Prąd znamionowy świetlówkowy | 10AX |
| Napięcie znamionowe | 250V |
| Rodzaj podłączenia / Typ zacisku | zaciski śrubowe |
| Stopień ochrony IP | IP20/IP44 |
| Uwagi | Do uzyskania klasy bryzgoszczelności IP44 zastosować uszczelkę ramki |
| Podświetlenie | opcjonalne, niedołączone |
| Klasa ETIM | EC001590 Łącznik instalacyjny |
| Nadruk/Piktogram | bez nadruku |
| Rodzaj materiału | tworzywo sztuczne, PC, bezhalogenowe |
| Zabezpieczenie powierzchni | naturalne |
| Wykończenie powierzchni | błyszczące |
| Sposób montażu [ETIM] | montaż podtynkowy |
| Sposób mocowania | pazurki / wkręty |
| Wysokość produktu | 77mm |
| Szerokość produktu | 77mm |
| Głębokość produktu | 42mm |
| Głębokość wbudowania | 26mm |
| Metoda eksploatacji/Sposób działania | klawisz kołyskowy |
| Ilość klawiszy / dźwigni | 1 |
| Układ połączeń | Łącznik krzyżowy (bistabilny) |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 10 |
| Jednostka miary | szt. |
| EAN opakowanie jednostkowe | 5902787868239 |
| Typ opak. jedn. | folia zgrzewana |
| Wys. opak. jedn. | 16cm |
| Szer. opak. jedn. | 11cm |
| Dł. opak. jedn. | 4.7cm |
| Waga jedn. | 0.0565kg |
| EAN13 opak. | 5902787868239 |
| Typ opak. zbiorczego | pudełko zamykane |
| Wys. opak. zbiorczego | 10cm |
| Szer. opak. zbiorczego | 19cm |
| Dł. opak. zbiorczego | 23cm |
Opis serii
Parametry techniczne: Simon 10 Łącznik krzyżowy bez piktogramu 10A 250V zaciski śrubowe biały CW7.01/X/11 KONTAKT
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Prąd łączeniowy do świetlówek | 10 AX |
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Głębokość wbudowania | 26 mm |
| Kolor | Biały |
| Konfiguracja elementów | Element podstawowy z centralną plakietką osłonową |
| Napięcie znamionowe | 250 V |
| Sposób działania | Inne |
| Sposób mocowania | Inne |
| Sposób montażu | Montaż podtynkowy |
| Typ połączenia | Zacisk śrubowy |
| Układ połączeń | Łącznik krzyżowy |
| Wykończenie powierzchni | Błyszczący |
Pliki do pobrania
11875,CW7.01_X_11 -
m/download/23633496/11875-cw7-01-x-11.pdf [48.29 kB]
K-S_265F_2024_PL_EN_CZ_SK laczniki_S10 NR -
m/download/23648049/k-s-265f-2024-pl-en-cz-sk-laczniki-s10-nr.pdf [3.38 MB]
Broszura_Simon10 -
m/download/23661664/broszura-simon10.pdf [2.85 MB]
SIMON 10 schemat elektryczny 2 -
m/download/23661665/simon-10-schemat-elektryczny-2.dwg [129.52 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Simon 10 Łącznik krzyżowy bez piktogramu 10A 250V zaciski śrubowe biały CW7.01/X/11 KONTAKT
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1520brutto |
|
19 SZT |
24h |
|
43 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
6263brutto |
|
13 SZT |
24h |
|
34 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1019brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
11 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
969brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
45 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2329brutto |
|
31 SZT |
24h |
|
346 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
751brutto |
|
3154 SZT |
24h |
|
3691 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
8941brutto |
|
36 SZT |
24h |
|
46 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
5481brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
77 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
4807brutto |
|
19 SZT |
24h |
|
149 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
243brutto |
|
201 SZT |
24h |
|
860 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1457brutto |
|
22 SZT |
24h |
|
40 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1293brutto |
|
13 SZT |
24h |
|
125 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1850brutto |
|
15 SZT |
24h |
|
77 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1268brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
153 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
964brutto |
|
838 SZT |
24h |
|
761 SZT |
10 dni |
Osoby, które kupiły produkt Simon 10 Łącznik krzyżowy bez piktogramu 10A 250V zaciski śrubowe biały CW7.01/X/11 KONTAKT kupiły także
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
988brutto |
|
298 SZT |
24h |
|
237 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
805brutto |
|
47 SZT |
24h |
|
17 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
460brutto |
|
1463 SZT |
24h |
|
965 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1796brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
519 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
914brutto |
|
249 SZT |
24h |
|
1869 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
241brutto |
|
9767 SZT |
24h |
|
9578 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
243brutto |
|
201 SZT |
24h |
|
860 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
4945brutto |
|
33 SZT |
24h |
|
45 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
658brutto |
|
279 SZT |
24h |
|
65 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
924brutto |
|
2764 SZT |
24h |
|
2787 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
751brutto |
|
3154 SZT |
24h |
|
3691 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1644brutto |
|
50 SZT |
24h |
|
272 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
753brutto |
|
3120 SZT |
24h |
|
3761 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
888brutto |
|
76 SZT |
24h |
|
678 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
756brutto |
|
53 SZT |
24h |
|
277 SZT |
10 dni |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135