Polecane
Cena: |
78,85 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
76,93 |
zł netto |
Cena: |
96,98 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
94,62 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: RELPOL Przekaźnik interfejsowy PUSH-IN 4P, 230 VAC, 6 A PIR4-230AC-M93G-PS-2014 864844
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Głębokość | 97 mm |
| Kompletny z gniazdem | tak |
| Liczba styków przełącznych | 4 |
| Liczba styków rozwiernych | 0 |
| Liczba styków zwiernych | 0 |
| Materiał pokrycia styków | Srebro |
| Materiał styków | Nikiel |
| Polaryzacja napędu | Niespolaryzowany |
| Prąd znamionowy | 7 A |
| Rodzaj napięcia sterowania | AC |
| Rodzaj połączenia elektrycznego | Połączenie śrubowe |
| Rodzaj styku | Pojedynczy |
| Szerokość | 31 mm |
| Tryb przełączania napędu | Monostabilny |
| Wysokość | 75.8 mm |
| Z odłączalnymi zaciskami | nie |
| Z wymuszonym prowadzeniem styku | nie |
| Ze wskaźnikiem LED | nie |
| Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 50 Hz | 230 - 230 V |
| Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 60 Hz | 230 - 230 V |
| Znamionowe napięcie sterowania Us dla DC | 0 - 0 V |
Pliki do pobrania
PIR4 z gniazdem GZP4 -
m/download/23843858/pir4-z-gniazdem-gzp4.pdf [3.04 MB]
e_PIR4 with socket GZP4 -
m/download/23843859/e-pir4-with-socket-gzp4.pdf [2.91 MB]
CE_Przekaźniki przemysłowe R2N_R3N_R4N -
m/download/23843856/ce-przekazniki-przemyslowe-r2n-r3n-r4n.pdf [281.68 kB]
005_CE_RM84 RM85 RM87 -
m/download/23843857/005-ce-rm84-rm85-rm87.pdf [328.47 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: RELPOL S.A. ul. 11 Listopada 37 68-200 Żary elpol@relpol.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: RELPOL S.A. ul. 11 Listopada 37 68-200 Żary elpol@relpol.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co RELPOL Przekaźnik interfejsowy PUSH-IN 4P, 230 VAC, 6 A PIR4-230AC-M93G-PS-2014 864844
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135