RELPOL Przekaźnik interfejsowy PUSH-IN 2P, 24 VAC, 8A PI84-024AC-M91G-PS-2012 864834
RELPOL Przekaźnik interfejsowy PUSH-IN 2P, 24 VAC, 8A PI84-024AC-M91G-PS-2012 864834 (864834)
Do ulubionych
Parametry techniczne: RELPOL Przekaźnik interfejsowy PUSH-IN 2P, 24 VAC, 8A PI84-024AC-M91G-PS-2012 864834
Parametr Wartość
Stopień ochrony (IP) IP20
Głębokość 97 mm
Kompletny z gniazdem tak
Liczba styków przełącznych 2
Liczba styków rozwiernych 0
Liczba styków zwiernych 0
Materiał pokrycia styków Srebro
Materiał styków Nikiel
Polaryzacja napędu Niespolaryzowany
Prąd znamionowy 8 A
Rodzaj napięcia sterowania AC
Rodzaj styku Pojedynczy
Szerokość 15.9 mm
Tryb przełączania napędu Monostabilny
Wysokość 75.8 mm
Z wymuszonym prowadzeniem styku nie
Ze wskaźnikiem LED tak
Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 50 Hz 24 - 24 V
Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 60 Hz 24 - 24 V
Znamionowe napięcie sterowania Us dla DC 0 - 0 V
Pliki do pobrania
GPSR Dane przedstawiciela w UE: RELPOL S.A. ul. 11 Listopada 37 68-200 Żary elpol@relpol.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co RELPOL Przekaźnik interfejsowy PUSH-IN 2P, 24 VAC, 8A PI84-024AC-M91G-PS-2012 864834