Parametry techniczne: RELPOL Przekaźnik interfejsowy PUSH-IN 2P, 24 VDC, 8A PI84-024DC-M41G-PS-2012 864833
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Głębokość | 97 mm |
| Prąd znamionowy | 8 A |
| Rodzaj napięcia sterowania | DC |
| Rodzaj styku | Pojedynczy |
| Szerokość | 15.9 mm |
| Tryb przełączania napędu | Monostabilny |
| Wysokość | 75.8 mm |
| Z wymuszonym prowadzeniem styku | nie |
| Ze wskaźnikiem LED | nie |
| Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 50 Hz | 0 - 0 V |
| Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 60 Hz | 0 - 0 V |
| Znamionowe napięcie sterowania Us dla DC | 24 - 24 V |
Pliki do pobrania
PI84 z gniazdem Push-in GZP80 -
m/download/23843787/pi84-z-gniazdem-push-in-gzp80.pdf [3.06 MB]
e_PI84 with socket GZP80 -
m/download/23843788/e-pi84-with-socket-gzp80.pdf [3.05 MB]
005_CE_RM84 RM85 RM87 -
Produkty z tej samej kategorii co RELPOL Przekaźnik interfejsowy PUSH-IN 2P, 24 VDC, 8A PI84-024DC-M41G-PS-2012 864833