Polecane
Cena: |
114,43 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
111,63 |
zł netto |
Cena: |
140,75 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
137,31 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
2 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: RELPOL Przekaźnik impulsowy-bistabilny 2Z, 80A (20ms), sekwencyjny z pamiecią, 12…240 V AC/DC RPB-2ZSMI-UNI 864394
Przekaźnik impulsowy - bistabilny typu włacz- wyłacz" wielofunkcyjny sekwencyjne z pamięcią w obudowie modułu instalacyjnego, Szerokość 17,5 mm, Zestyki: 2x1Z (zwierny), Materiał styków AgSnO2, znamionowe napięcie wejścia 12-240V AC/DC AC:50/60 Hz. Obciążalność 16 A.
Parametry techniczne: RELPOL Przekaźnik impulsowy-bistabilny 2Z, 80A (20ms), sekwencyjny z pamiecią, 12…240 V AC/DC RPB-2ZSMI-UNI 864394
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Częstotliwość napięcia sterowania 1 | 50 - 60 Hz |
| Funkcja | Przełącznik mechaniczny |
| Głębokość wbudowania | 64.6 mm |
| Liczba styków przełącznych | 0 |
| Liczba styków rozwiernych | 0 |
| Liczba styków zwiernych | 2 |
| Napięcie sterowania 1 | 12 - 240 V |
| Rodzaj napięcia sterowania 1 | AC/DC |
| Rodzaj napięcia zasilającego | AC/DC |
| Sposób montażu | Szyna DIN |
| Szerokość wyrażona liczbą modułów | 1 |
| Zakres napięcia zasilającego | 12 - 240 V |
| Znamionowy prąd załączania | 16 A |
Pliki do pobrania
RPB-1P-... -
m/download/23843637/rpb-1p.pdf [1.07 MB]
e_RPB-2ZSMI-UNI -
m/download/23843638/e-rpb-2zsmi-uni.pdf [1.30 MB]
CE_Przekaźniki bistabilne_RPB -
m/download/23843636/ce-przekazniki-bistabilne-rpb.pdf [742.89 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: RELPOL S.A. ul. 11 Listopada 37 68-200 Żary elpol@relpol.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: RELPOL S.A. ul. 11 Listopada 37 68-200 Żary elpol@relpol.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co RELPOL Przekaźnik impulsowy-bistabilny 2Z, 80A (20ms), sekwencyjny z pamiecią, 12…240 V AC/DC RPB-2ZSMI-UNI 864394
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135