Polecane
Cena: |
83,20 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
83,19 |
zł netto |
Cena: |
102,33 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
102,32 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
13 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Przetwornik sygnału "ciągły na impuls" z nastawą długości impulsu PSI-02D-24V montaz na szynie DIN F
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Maksymalny prąd załączania (cos φ = 0,6) | 5 A |
| Częstotliwość napięcia sterowania 1 | 0 - 50 Hz |
| Funkcja | Przełącznik elektroniczny |
| Głębokość wbudowania | 65 mm |
| Liczba styków przełącznych | 2 |
| Liczba styków rozwiernych | 0 |
| Liczba styków zwiernych | 0 |
| Maksymalna zdolność łączeniowa dla świetlówek | 350 VA |
| Maksymalna zdolność łączeniowa dla świetlówek (kompensacja DUO) | 650 VA |
| Maksymalna zdolność łączeniowa dla świetlówek (z kompensacją równoległą) | 350 VA |
| Maksymalna zdolność łączeniowa dla żarówek | 900 W |
| Napięcie sterowania 1 | 18 - 27 V |
| Obsługa ręczna | nie |
| Rodzaj napięcia sterowania 1 | AC/DC |
| Rodzaj napięcia zasilającego | AC/DC |
| Sposób montażu | Szyna DIN |
| Szerokość wyrażona liczbą modułów | 1 |
| Zakres napięcia zasilającego | 18 - 27 V |
| Znamionowy prąd załączania | 8 A |
Pliki do pobrania
Karta-katalogowa -
m/download/23667638/karta-katalogowa.pdf [1.00 MB]
PSI-02D-24V-instructions-for-use-1 -
m/download/23667641/psi-02d-24v-instructions-for-use-1.pdf [728.44 kB]
PSI-02D-24V-declaration-pref-origin-status-1 -
m/download/23667636/psi-02d-24v-declaration-pref-origin-status-1.pdf [177.81 kB]
PSI-02D-24V-declaration-RoHS-pl-1 -
m/download/23667640/psi-02d-24v-declaration-rohs-pl-1.pdf [224.37 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: F&F Filipowski Spółka Komandytowa ul. Konstantynowska 79/81 95-200 Pabianic biuro@fif.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: F&F Filipowski Spółka Komandytowa ul. Konstantynowska 79/81 95-200 Pabianic biuro@fif.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Przetwornik sygnału "ciągły na impuls" z nastawą długości impulsu PSI-02D-24V montaz na szynie DIN F
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135