Twoja przeglądarka, jest nieaktualna a aktualizacje nie są już dostępne.
Sklep w twojej przeglądarce będzie działał nieprawidłowo!
Pobierz jedną z dostępnych, aktualnych przeglądarek:

Google Chrome

Mozilla Firefox

Opera
Edge Microsoft
Wszystko to dla Twojego bezpieczeństwa, szybkości i wygody.
nie teraz nie, dziękuję
Polecane
Cena kat. 76,26 zł brutto
Twoja cena 55,07 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 14,51 zł brutto
Twoja cena 9,87 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 141,57 zł brutto
Twoja cena 90,61 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 65,68 zł brutto
Twoja cena 40,71 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 104,55 zł brutto
Twoja cena 75,43 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 177,00 zł brutto
Twoja cena 50,91 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 25,28 zł brutto
Twoja cena 17,19 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 75,28 zł brutto
Twoja cena 45,74 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 199,00 zł brutto
Twoja cena 191,04 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 75,65 zł brutto
Twoja cena 58,25 zł brutto
Do koszykaCena: |
30,60 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
30,60 |
zł netto |
Cena: |
37,64 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
37,64 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
63 szt |
24h |
| Stan magazynowy producenta | |
|
188 szt |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: AS Łącznik podwójny krzyżowy kolor biały ŁP-19G/m/00 OSPEL
DANE TECHNICZNE
Parametry techniczne: AS Łącznik podwójny krzyżowy kolor biały ŁP-19G/m/00 OSPEL
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Zabezpieczenie powierzchni | Lakierowanie |
| Gatunek materiału | Tworzywo termoplastyczne |
| Głębokość osprzętu | 39 mm |
| Konfiguracja elementów | Element podstawowy z kompletną obudową |
| Liczba modułów (dla systemów modułowych) | 1 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Min. głębokość puszki montażowej | 60 mm |
| Model | Inne |
| Model antybakteryjny | nie |
| Napięcie znamionowe | 250 V |
| Numer RAL (zbliżony) | 9003 |
| Prąd znamionowy | 10 A |
| Sposób działania | Przycisk wahadłowy |
| Sposób mocowania | Montaż pazurkowy /-śrubowy |
| Sposób montażu | Montaż podtynkowy |
| Szerokość osprzętu | 71 mm |
| Wersja zbliżeniowa/bezdotykowa | nie |
| Wysokość osprzętu | 71 mm |
| Z podświetleniem | nie |
Pliki do pobrania
pl -
m/download/23677057/pl.pdf [58.26 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Z.S.E. "OSPEL" S.A. ul. Główna 128 42-436 Pilica ospel@ospel.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Z.S.E. "OSPEL" S.A. ul. Główna 128 42-436 Pilica ospel@ospel.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co AS Łącznik podwójny krzyżowy kolor biały ŁP-19G/m/00 OSPEL
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2125brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
70 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
889brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
33 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1638brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
28 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2093brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
18 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2738brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
24 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
35006brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
2 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
4424brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
12 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
5583brutto |
|
34 SZT |
24h |
|
140 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1173brutto |
|
10 szt |
24h |
|
348 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1984brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
85 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2168brutto |
|
5 SZT |
24h |
|
1031 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2015brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
11 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2401brutto |
|
0 szt |
24h |
|
722 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3251brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
5 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2102brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
108 SZT |
10 dni |
Osoby, które kupiły produkt AS Łącznik podwójny krzyżowy kolor biały ŁP-19G/m/00 OSPEL kupiły także
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
790brutto |
|
243 szt |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2494brutto |
|
54 SZT |
24h |
|
2077 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1604brutto |
|
7 szt |
24h |
|
1940 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2857brutto |
|
4 SZT |
24h |
|
339 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1890brutto |
|
23 SZT |
24h |
|
256 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1222brutto |
|
67 SZT |
24h |
|
800 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2188brutto |
|
29 SZT |
24h |
|
1779 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1688brutto |
|
41 SZT |
24h |
|
4039 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3920brutto |
|
148 SZT |
24h |
|
844 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135