Polecane
Cena: |
1783,21 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
1 624,24 |
zł netto |
Cena: |
2193,35 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
1 997,82 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: VX3 Blok Rozdzielacza Pionowego Do Rozdzielni 6 Rzędowej 63 A Zaciski Spręzynowe 405026 LEGRAND
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Znamionowy wytrzymywany prąd krótkotrwały Icw | 3 kA |
| Długość | 711 mm |
| Do liczby urządzeń | 10 |
| Do urządzeń z torem N | tak |
| Do urządzeń ze stykami pomocniczymi | nie |
| Kolor | Szary |
| Liczba biegunów | 45 |
| Liczba faz | 3 |
| Maksymalne znamionowe napięcie pracy Ue | 400 V |
| Możliwość przycięcia na wymiar | nie |
| Przekrój | 25 mm² |
| Rodzaj połączenia elektrycznego | Inne |
| Wielkość odstępów | 150 mm |
| Z izolacją | tak |
| Znamionowe napięcie udarowe | 2 kV |
| Znamionowy prąd ciągły Iu | 63 A |
| Znamionowy warunkowy prąd zwarciowy Iq | 0.63 kA |
Pliki do pobrania
F01493EN-02 -
m/download/22652856/f01493en-02.pdf [605.37 kB]
LE04826AA_03 -
m/download/22652857/le04826aa-03.pdf [1.76 MB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co VX3 Blok Rozdzielacza Pionowego Do Rozdzielni 6 Rzędowej 63 A Zaciski Spręzynowe 405026 LEGRAND
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135