Parametry techniczne: GN.1-FAZ.16A 230V IP44 50X50 OCHR.P/DZIECMI PCE
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Rozmiar kołnierza | 50x50 mm |
| Stopień ochrony (IP) | IP54 |
| Numer RAL | 5017 |
| Bezhalogenowe | tak |
| Gatunek materiału | Tworzywo termoplastyczne |
| Kierunek wprowadzenia wtyczki | Prosty |
| Kolor | Niebieski |
| Liczba biegunów | 3 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Model | Ze stykiem ochronnym (bolec) |
| Napięcie znamionowe | 250 V |
| Prąd znamionowy | 16 A |
| Rodzaj połączenia | Zacisk śrubowy |
| Z pokrywą uchylną | tak |
Pliki do pobrania
S-NOVA50x50fbrw seitl -
m/download/22389049/s-nova50x50fbrw-seitl.pdf [136.75 kB]
104-0bc_EN -
m/download/22389048/104-0bc-en.pdf [270.94 kB]
NF_Urkunde_637804A_M1_zu_Serie_104_und_108_PCE -
m/download/22389047/nf-urkunde-637804a-m1-zu-serie-104-und-108-pce.pdf [692.15 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: PCE POLSKA Spółka z o.o. ul. Podwalna 8A 58-200 Dzierżoniów pce@pce.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: PCE POLSKA Spółka z o.o. ul. Podwalna 8A 58-200 Dzierżoniów pce@pce.pl
Produkty z tej samej kategorii co GN.1-FAZ.16A 230V IP44 50X50 OCHR.P/DZIECMI PCE