Polecane
Cena: |
52,61 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
52,61 |
zł netto |
Cena: |
64,71 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
64,71 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: WEIDMULLER TRS 24VDC 1CO 16A Moduł przekaźnikowy, 24 V DC ±20 %, Zielona dioda LED, Dioda zwrotna, Zabezpieczenie przez pomieszaniem biegunów, 1 zestyk przełączny (AgNi) , 250 V A 1479680000 /10szt./
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Głębokość | 87.8 mm |
| Kompletny z gniazdem | tak |
| Liczba styków przełącznych | 1 |
| Liczba styków rozwiernych | 0 |
| Liczba styków zwiernych | 0 |
| Materiał pokrycia styków | Nikiel |
| Materiał styków | Stop srebra i niklu (AgNi) |
| Napięcie pracy dla AC 50 Hz | 250 - 250 V |
| Napięcie pracy dla AC 60 Hz | 250 - 250 V |
| Napięcie pracy dla DC | 250 - 250 V |
| Polaryzacja napędu | Spolaryzowany |
| Prąd znamionowy | 16 A |
| Rodzaj napięcia sterowania | AC |
| Rodzaj połączenia elektrycznego | Połączenie śrubowe |
| Rodzaj styku | Pojedynczy |
| Szerokość | 12.8 mm |
| Tryb przełączania napędu | Monostabilny |
| Wysokość | 89.6 mm |
| Z odłączalnymi zaciskami | nie |
| Z wymuszonym prowadzeniem styku | nie |
| Ze wskaźnikiem LED | tak |
| Znamionowe napięcie sterowania Us dla DC | 19.2 - 28.8 V |
Produkty z tej samej kategorii co WEIDMULLER TRS 24VDC 1CO 16A Moduł przekaźnikowy, 24 V DC ±20 %, Zielona dioda LED, Dioda zwrotna, Zabezpieczenie przez pomieszaniem biegunów, 1 zestyk przełączny (AgNi) , 250 V A 1479680000 /10szt./
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135