Polecane
Cena: |
144,69 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
144,69 |
zł netto |
Cena: |
177,97 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
177,97 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: WEIDMULLER VG M32 EXE MS Iskrobezpieczna dławnica kablowa (metal), M 32, 16 mm, OD min. 14 - OD max. 24 mm, IP66, IP68, mosiądz, niklowany 1460080000 /20szt./
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Z odciążeniem naprężeń | tak |
| Stopień ochrony (IP) | IP66 |
| Numer RAL | 7001 |
| Zabezpieczenie powierzchni | Niklowanie |
| Bezhalogenowe | nie |
| Dławnica do kabla płaskiego | nie |
| Dławnica kablowa podzielna | nie |
| Długość gwintu | 16 mm |
| Długość przekątnej sześciokąta | 40.41 mm |
| Do kabli zbrojonych | nie |
| Do przewodów o średnicy | 24 - 14 mm |
| Do stref zagrożonych wybuchem gazu | 1, 2 |
| Do stref zagrożonych wybuchem pyłu | 21, 22 |
| Ekranowany | nie |
| Gatunek materiału | Mosiądz |
| Kolor | Srebro |
| Materiał | Metal |
| Mocowanie zatrzaskowe w otworze | nie |
| Model | Prosty |
| Nominalny rozmiar gwintu metrycznego/PG | 32 |
| Nominalny rozmiar gwintu w calach NPT / gwintu gazowego | Inne |
| Ochrona kabla przed zagięciem | nie |
| Odporność na uderzenia | tak |
| Rodzaj gwintu | Metryczny |
| Skok gwintu | 1.5 mm |
| Szerokość klucza | 35 mm |
| Wkładka uszczelniająca wieloprzewodowa | tak |
| Wykonanie przeciwwybuchowe | tak |
| Wykonanie zgodne z Dyrektywą Kompatybilności Elektromagnetycznej EMC | nie |
| Wzmocniony włóknem szklanym | nie |
| Z przeciwnakrętką | nie |
| Zakres temperatury pracy | 100 - -40 °C |
Produkty z tej samej kategorii co WEIDMULLER VG M32 EXE MS Iskrobezpieczna dławnica kablowa (metal), M 32, 16 mm, OD min. 14 - OD max. 24 mm, IP66, IP68, mosiądz, niklowany 1460080000 /20szt./
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135