Polecane
Cena: |
5,19 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
5,19 |
zł netto |
Cena: |
6,38 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
6,38 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
34 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Dławnica Kablowa Poliamidowa Pg13,5 IP55 Jasnoszara Produkt wycofany LEGRAND
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP55 |
| Numer RAL | 7035 |
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Bezhalogenowe | tak |
| Dławnica do kabla płaskiego | nie |
| Dławnica kablowa podzielna | nie |
| Długość gwintu | 8 mm |
| Długość przekątnej sześciokąta | 19 mm |
| Do przewodów o średnicy | 4 - 6.5 mm |
| Do stref zagrożonych wybuchem gazu | Brak |
| Do stref zagrożonych wybuchem pyłu | Brak |
| Gatunek materiału | Poliamid (PA) |
| Kolor | Jasnoszary |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Model | Prosty |
| Nominalny rozmiar gwintu metrycznego/PG | 12 |
| Ochrona kabla przed zagięciem | nie |
| Odporność na uderzenia | tak |
| Rodzaj gwintu | Metryczny |
| Skok gwintu | 1.5 mm |
| Szerokość klucza | 16 mm |
| Wykonanie przeciwwybuchowe | nie |
| Wzmocniony włóknem szklanym | nie |
| Z przeciwnakrętką | nie |
| Zakres temperatury pracy | -20 - 80 °C |
Pliki do pobrania
LGRP-2014-113-V1-EN -
m/download/9628502/lgrp-2014-113-v1-en.pdf [937.29 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Dławnica Kablowa Poliamidowa Pg13,5 IP55 Jasnoszara Produkt wycofany LEGRAND
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135