Polecane
Cena: |
69,77 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
69,77 |
zł netto |
Cena: |
85,82 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
85,82 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: WEIDMULLER DRH275524LT Przekaźnik mocy, 24 V AC, Czerwona dioda LED, 1 NO contact and 1 NC contact with blow-out magnet (AgSnO) , 250 V AC, 16 A, Przycisk testowy: tak (zamy 1220090000 /10szt./
http://catalog.weidmueller.com/catalog/Start.do?localeId=pl&ObjectID=1220090000 Przekaźnik przełączający wysokie obciążenie wtórne.
Parametry techniczne: WEIDMULLER DRH275524LT Przekaźnik mocy, 24 V AC, Czerwona dioda LED, 1 NO contact and 1 NC contact with blow-out magnet (AgSnO) , 250 V AC, 16 A, Przycisk testowy: tak (zamy 1220090000 /10szt./
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Głębokość | 48 mm |
| Kompletny z gniazdem | nie |
| Liczba styków przełącznych | 0 |
| Liczba styków rozwiernych | 1 |
| Liczba styków zwiernych | 1 |
| Materiał pokrycia styków | Cyna |
| Materiał styków | Stop srebra i dwutlenku cyny (AgSnO2) |
| Napięcie pracy dla AC 50 Hz | 400 - 400 V |
| Napięcie pracy dla AC 60 Hz | 400 - 400 V |
| Napięcie pracy dla DC | 300 - 300 V |
| Polaryzacja napędu | Niespolaryzowany |
| Rodzaj napięcia sterowania | AC |
| Rodzaj połączenia elektrycznego | Połączenie wtykowe płaskie |
| Rodzaj styku | Pojedynczy |
| Szerokość | 36 mm |
| Tryb przełączania napędu | Monostabilny |
| Wysokość | 36 mm |
| Z odłączalnymi zaciskami | nie |
| Ze wskaźnikiem LED | tak |
| Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 50 Hz | 26.4 - 21.6 V |
| Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 60 Hz | 21.6 - 26.4 V |
Produkty z tej samej kategorii co WEIDMULLER DRH275524LT Przekaźnik mocy, 24 V AC, Czerwona dioda LED, 1 NO contact and 1 NC contact with blow-out magnet (AgSnO) , 250 V AC, 16 A, Przycisk testowy: tak (zamy 1220090000 /10szt./
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135