Polecane
Cena: |
45,98 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
45,98 |
zł netto |
Cena: |
56,55 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
56,55 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: WEIDMULLER TRZ 60VUC 2CO EMPTY Podstawa przekaźnika, IP20, 60 V UC ±10 %, Prostownik, 2 zestyk przełączny , 10 A, złącze sprężynowe 1124130000 /10szt./
http://catalog.weidmueller.com/catalog/Start.do?localeId=pl&ObjectID=1124130000 Złącze żeńskie służącze przyjmowaniu wtyku przemysłowego w przekaźniku.
Parametry techniczne: WEIDMULLER TRZ 60VUC 2CO EMPTY Podstawa przekaźnika, IP20, 60 V UC ±10 %, Prostownik, 2 zestyk przełączny , 10 A, złącze sprężynowe 1124130000 /10szt./
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Głębokość | 87.8 mm |
| Liczba pinów | 8 |
| Możliwość rozszerzenia | tak |
| Rodzaj połączenia elektrycznego | Zacisk sprężynowy |
| Sposób montażu | Szyna montażowa DIN TH-35 mm |
| Szerokość | 12.8 mm |
| Wysokość | 90.5 mm |
| Z odłączalnymi zaciskami | nie |
Produkty z tej samej kategorii co WEIDMULLER TRZ 60VUC 2CO EMPTY Podstawa przekaźnika, IP20, 60 V UC ±10 %, Prostownik, 2 zestyk przełączny , 10 A, złącze sprężynowe 1124130000 /10szt./
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135