Polecane
Cena: |
178,38 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
178,38 |
zł netto |
Cena: |
219,41 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
219,41 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: WEIDMULLER POWERTERMINAL GK FieldPower® Box, IP30, W przeźroczystej osłonie, Skrzynka AC 1111910000 /1szt./
http://catalog.weidmueller.com/catalog/Start.do?localeId=pl&ObjectID=1111910000 Blok terminala przeznaczony do zasilania gwarantuje bezpieczne i skuteczne zasilanie elektryczne odbiorników. Pokrywa zabezpiecza blok terminalu przed wpływami czynników zewnętrznych.
Parametry techniczne: WEIDMULLER POWERTERMINAL GK FieldPower® Box, IP30, W przeźroczystej osłonie, Skrzynka AC 1111910000 /1szt./
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Wykonanie/rodzaj pokrywy | Zamknięty |
| Stopień ochrony (IP) | IP30 |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Numer RAL | 0 |
| Z płytą montażową | nie |
| Drzwi przepuszczające sygnał | nie |
| Głębokość | 59 mm |
| Głębokość wbudowania | 104 mm |
| Głębokość wewnętrzna | 53.9 mm |
| Kolor | Inne |
| Listwa zaciskowa przewodu neutralnego | tak |
| Listwa zaciskowa uziemienia | tak |
| Możliwość rozbudowy | nie |
| Rodzaj pokrywy | Pokrywa |
| Rodzaj zamknięcia | Inne |
| Sposób montażu | Inne |
| Szerokość | 75 mm |
| Szerokość wbudowania | 157 EU570448 |
| Szerokość wyrażona liczbą modułów | 9 |
| Szyna DIN | nie |
| Transparentna pokrywa/drzwi | tak |
| Wykonanie zgodne z Dyrektywą Kompatybilności Elektromagnetycznej EMC | nie |
| Wysokość | 157 mm |
| Wysokość wbudowania | 67 mm |
| Z zamkiem | nie |
Produkty z tej samej kategorii co WEIDMULLER POWERTERMINAL GK FieldPower® Box, IP30, W przeźroczystej osłonie, Skrzynka AC 1111910000 /1szt./
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135