Polecane
Cena: |
255,35 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
245,36 |
zł netto |
Cena: |
314,08 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
301,79 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
54 SZT |
14 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: volta Rozdzielnica natynkowa multimedialna 5R II kl IP30
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Wykonanie/rodzaj pokrywy | Z otworem |
| Stopień ochrony (IP) | IP30 |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Numer RAL | 9010 |
| Z płytą montażową | tak |
| Drzwi przepuszczające sygnał | nie |
| Głębokość | 96.5 mm |
| Głębokość wewnętrzna | 92.5 mm |
| Kolor | Biały |
| Liczba rzędów | 5 |
| Listwa zaciskowa przewodu neutralnego | nie |
| Listwa zaciskowa uziemienia | nie |
| Możliwość rozbudowy | tak |
| Rodzaj drzwi | Inne |
| Rodzaj pokrywy | Drzwi |
| Rodzaj zamknięcia | Inne |
| Sposób montażu | Montaż natynkowy |
| Szerokość | 305 mm |
| Szerokość wyrażona liczbą modułów | 12 |
| Szyna DIN | tak |
| Transparentna pokrywa/drzwi | nie |
| Wykonanie pokrywy | Z otworem |
| Wysokość | 765 mm |
| Wysokość wbudowania | 765 mm |
| Z zamkiem | nie |
Pliki do pobrania
PDS_VA60MD_3301_pl-PL -
m/download/23386364/pds-va60md-3301-pl-pl.pdf [89.94 kB]
6LE000183C -
m/download/23386366/6le000183c.pdf [3.13 MB]
24PL135_broszura_Volta_www -
m/download/23386370/24pl135-broszura-volta-www.pdf [3.48 MB]
rohs_declaration_VA60MD_en-GB -
m/download/23386367/rohs-declaration-va60md-en-gb.pdf [42.08 kB]
hager_deklaracja_CE_433_EN_2024_v1_0_sig -
m/download/23386368/hager-deklaracja-ce-433-en-2024-v1-0-sig.pdf [346.32 kB]
PEP_HAGE-01413-V01.01-EN -
m/download/23386369/pep-hage-01413-v01-01-en.pdf [1.48 MB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
Produkty z tej samej kategorii co volta Rozdzielnica natynkowa multimedialna 5R II kl IP30
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135