Polecane
Cena: |
337,68 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
320,45 |
zł netto |
Cena: |
415,35 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
394,15 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
32 SZT |
14 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: volta hybrid Rozdzielnica hybrydowa n/t, 24M, 2x płyta, 1x gniazdo, drzwi stal.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Wykonanie/rodzaj pokrywy | Z otworem |
| Stopień ochrony (IP) | IP30 |
| Materiał obudowy | Inne |
| Numer RAL | 9010 |
| Z płytą montażową | tak |
| Drzwi przepuszczające sygnał | nie |
| Głębokość | 96.5 mm |
| Głębokość wewnętrzna | 92.5 mm |
| Kolor | Biały |
| Liczba rzędów | 5 |
| Listwa zaciskowa przewodu neutralnego | tak |
| Listwa zaciskowa uziemienia | tak |
| Możliwość rozbudowy | tak |
| Odporność na promieniowanie UV | nie |
| Rodzaj drzwi | Pojedynczy |
| Rodzaj pokrywy | Drzwi |
| Rodzaj zamknięcia | Inne |
| Sposób montażu | Montaż natynkowy |
| Szerokość | 305 mm |
| Szerokość wyrażona liczbą modułów | 12 |
| Szyna DIN | tak |
| Transparentna pokrywa/drzwi | nie |
| Wykonanie pokrywy | Z otworem |
| Wysokość | 765 mm |
| Wysokość wbudowania | 765 mm |
| Z zamkiem | nie |
Pliki do pobrania
PDS_VA602NWH_3301_pl-PL -
m/download/23423626/pds-va602nwh-3301-pl-pl.pdf [137.57 kB]
6LE007711A_HYBRID -
m/download/23423628/6le007711a-hybrid.pdf [9.81 MB]
24PL135_broszura_Volta_www -
m/download/23423632/24pl135-broszura-volta-www.pdf [3.48 MB]
rohs_declaration_VA602NWH_en-GB -
m/download/23423629/rohs-declaration-va602nwh-en-gb.pdf [42.20 kB]
hager_deklaracja_CE_433_EN_2024_v1_0_sig -
m/download/23423630/hager-deklaracja-ce-433-en-2024-v1-0-sig.pdf [346.32 kB]
PEP_HAGE-01413-V01.01-EN -
m/download/23423631/pep-hage-01413-v01-01-en.pdf [1.48 MB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
Produkty z tej samej kategorii co volta hybrid Rozdzielnica hybrydowa n/t, 24M, 2x płyta, 1x gniazdo, drzwi stal.
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135