Polecane
Cena: |
60,28 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
58,26 |
zł netto |
Cena: |
74,15 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
71,66 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
96 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: DB112F 1X12P/FMD-P Rozdzielnica podtynkowa 1x12 plastikowa IP40 36416 KANLUX
Rozdzielnice z serii DB, spełniające wymóg odporności na żar o temperaturze 650°C, mogą być stosowane wyłącznie na powierzchniach niepalnych (np. pełne, lite ściany, wykonane z materiałów niepalnych). Nie mogą być stosowane na powierzchniach palnych (np. płytach gipsowo-kartonowych, drewnianych itp.), na tzw. "pustych ścianach" lub na pionach technicznych.
Parametry techniczne: DB112F 1X12P/FMD-P Rozdzielnica podtynkowa 1x12 plastikowa IP40 36416 KANLUX
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP40 |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Głębokość | 57 mm |
| Kolor | Biały |
| Liczba rzędów | 1 |
| Sposób montażu | Montaż podtynkowy |
| Szerokość | 256 mm |
| Szerokość wyrażona liczbą modułów | 12 |
| Wysokość | 200 mm |
Pliki do pobrania
36416 -
m/download/14767805/36416.pdf [96.54 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kanlux S.A. ul. Objazdowa 1/3 41-922 Radzionków marketing@kanlux.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Kanlux S.A. ul. Objazdowa 1/3 41-922 Radzionków marketing@kanlux.pl
Produkty z tej samej kategorii co DB112F 1X12P/FMD-P Rozdzielnica podtynkowa 1x12 plastikowa IP40 36416 KANLUX
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135