Polecane
Cena: |
51,26 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
51,26 |
zł netto |
Cena: |
63,05 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
63,05 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
50 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Rozdzielnica natynkowa Easy9 EU IP40 EZ9EU-1-18-NT-T drzwi transparentne 1x18 EZ9EUC118 SCHNEIDER
Easy9 EU to nowa seria obudów do montażu aparatury modułowej, oferowana przez Schneider Electric.
Obudowy dostępne są w wersji podtynkowej oraz natynkowej, pozwalają na zabudowę od 8 do 36 standardowych modułów.
Obudowy Easy9 EU powstały przede wszystkim z myślą o budownictwie mieszkaniowym, ale z powodzeniem mogą być także stosowane w hotelach, obiektach usługowych itp. Ciekawe wzornictwo, solidna konstrukcja, przemyślane rozwiązania ułatwiające prace instalatorskie, to tylko niektóre cechy wyróżniające Easy9 EU. W połączeniu z aparaturą modułową serii K60 firmy Schneider, obudowy te tworzą przemyślane rozwiązanie, pozwalające w sprawny i pewny sposób wykonywać instalacje elektryczne zachowując przy tym najwyższe standardy w zakresie bezpieczeństwa.
Najważniejsze informacje
Zakres gamy Easy9 EU:
▪ Do montażu natynkowego i podtynkowego
▪ Drzwi białe i transparentne (dymne)
▪ Wielkość (liczba rzędów x liczba modułów): 1x8, 1x12, 1x18, 2x12, 3x12
Podstawowe parametry:
▪ Prąd znamionowy 63 A (80A dla 3x12)
▪ II klasa ochronności
▪ IP40 (z zamkniętymi drzwiami)
▪ Kolor obudowy RAL 9003
Cechy wyróżniające:
▪ Drzwi otwierane prawo- lub lewostronnie
▪ Drzwi otwierane do 180O
▪ Izolowane bloki zaciskowe N i PE w komplecie
▪ Nowoczesne wzornictwo, produkcja we Włoszech
Opis serii
Parametry techniczne: Rozdzielnica natynkowa Easy9 EU IP40 EZ9EU-1-18-NT-T drzwi transparentne 1x18 EZ9EUC118 SCHNEIDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Wykonanie/rodzaj pokrywy | Zamknięty |
| Stopień ochrony (IP) | IP40 |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Numer RAL | 9003 |
| Z płytą montażową | nie |
| Drzwi przepuszczające sygnał | tak |
| Głębokość | 103 mm |
| Kolor | Biały |
| Liczba rzędów | 1 |
| Listwa zaciskowa przewodu neutralnego | tak |
| Listwa zaciskowa uziemienia | tak |
| Możliwość rozbudowy | nie |
| Rodzaj pokrywy | Drzwi |
| Rodzaj zamknięcia | Inne |
| Sposób montażu | Montaż natynkowy |
| Szerokość | 364 mm |
| Szerokość wyrażona liczbą modułów | 18 |
| Szyna DIN | tak |
| Transparentna pokrywa/drzwi | tak |
| Wykonanie pokrywy | Zamknięty |
| Wykonanie zgodne z Dyrektywą Kompatybilności Elektromagnetycznej EMC | nie |
| Wysokość | 221 mm |
| Z zamkiem | nie |
Pliki do pobrania
EZ9EUC118_document -
m/download/17956668/ez9euc118-document.pdf [72.87 kB]
Product Safety Information (1) -
m/download/22019493/product-safety-information-1.pdf [576.77 kB]
export_RoHS_20230925_08462546523fa714-0165-4912-bc4d-96f8a18042c6 -
m/download/17458106/export-rohs-20230925-08462546523fa714-0165-4912-bc4d-96f8a18042c6.pdf [221.33 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Produkty z tej samej kategorii co Rozdzielnica natynkowa Easy9 EU IP40 EZ9EU-1-18-NT-T drzwi transparentne 1x18 EZ9EUC118 SCHNEIDER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135