Polecane
Cena: |
724,63 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
724,63 |
zł netto |
Cena: |
891,29 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
891,29 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
2 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: BF-O-4/96-P Rozdzielnica modułowa 4x24 natynkowa IP30 285346 EATON
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Wykonanie/rodzaj pokrywy | Zamknięty |
| Stopień ochrony (IP) | IP30 |
| Materiał obudowy | Stal |
| Numer RAL | 9016 |
| Z płytą montażową | nie |
| Drzwi przepuszczające sygnał | nie |
| Głębokość | 150 mm |
| Głębokość wbudowania | 150 mm |
| Głębokość wewnętrzna | 131 mm |
| Kolor | Biały |
| Liczba rzędów | 4 |
| Listwa zaciskowa przewodu neutralnego | tak |
| Listwa zaciskowa uziemienia | tak |
| Możliwość rozbudowy | nie |
| Odporność na promieniowanie UV | nie |
| Rodzaj drzwi | Pojedynczy |
| Rodzaj pokrywy | Drzwi |
| Rodzaj zamknięcia | Inne |
| Sposób montażu | Montaż natynkowy |
| Szerokość | 555 mm |
| Szerokość wbudowania | 555 mm |
| Szerokość wyrażona liczbą modułów | 24 |
| Szyna DIN | tak |
| Transparentna pokrywa/drzwi | nie |
| Wykonanie pokrywy | Zamknięty |
| Wykonanie zgodne z Dyrektywą Kompatybilności Elektromagnetycznej EMC | tak |
| Wysokość | 760 mm |
| Wysokość wbudowania | 760 mm |
| Z zamkiem | nie |
Pliki do pobrania
03_xComfort_BF -
m/download/20588558/03-xcomfort-bf.pdf [188.97 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Eaton Electric Sp. z o.o. ul. Galaktyczna 30 80-299 Gdańsk pl-gdansk@eaton.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Eaton Electric Sp. z o.o. ul. Galaktyczna 30 80-299 Gdańsk pl-gdansk@eaton.com
Produkty z tej samej kategorii co BF-O-4/96-P Rozdzielnica modułowa 4x24 natynkowa IP30 285346 EATON
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135