Parametry techniczne: GN.1-FAZ.16A 230V IP44 75X75 BOCZNE WPROWADZ.PRZEW. PCE
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Rozmiar kołnierza | 75x75 mm |
| Stopień ochrony (IP) | IP54 |
| Numer RAL | 5017 |
| Bezhalogenowe | tak |
| Gatunek materiału | Tworzywo termoplastyczne |
| Kierunek wprowadzenia wtyczki | Prosty |
| Kolor | Niebieski |
| Liczba biegunów | 3 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Model | Gniazdo wtykowe CEE 7/3 (typ F) |
| Napięcie znamionowe | 250 V |
| Prąd znamionowy | 16 A |
| Rodzaj połączenia | Zacisk śrubowy |
| Z pokrywą uchylną | tak |
Pliki do pobrania
S-NOVA50x50dtrw seitl -
m/download/22389144/s-nova50x50dtrw-seitl.pdf [137.44 kB]
105-8bs_EN -
m/download/22389143/105-8bs-en.pdf [278.22 kB]
VE_Urkunde_43-196-08_Serie_1050 -
m/download/22389142/ve-urkunde-43-196-08-serie-1050.pdf [410.40 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: PCE POLSKA Spółka z o.o. ul. Podwalna 8A 58-200 Dzierżoniów pce@pce.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: PCE POLSKA Spółka z o.o. ul. Podwalna 8A 58-200 Dzierżoniów pce@pce.pl
Produkty z tej samej kategorii co GN.1-FAZ.16A 230V IP44 75X75 BOCZNE WPROWADZ.PRZEW. PCE