Stycznik mocy TeSys D [AC-3] 115A 4P 4Z cewka 220VAC zaciski skrzynkowe LC1D1150046M5 SCHNEIDER
Stycznik mocy TeSys D [AC-3] 115A 4P 4Z cewka 220VAC zaciski skrzynkowe LC1D1150046M5 SCHNEIDER (LC1D1150046M5)
Do ulubionych
Parametry techniczne: Stycznik mocy TeSys D [AC-3] 115A 4P 4Z cewka 220VAC zaciski skrzynkowe LC1D1150046M5 SCHNEIDER
Parametr Wartość
Liczba styków głównych rozwiernych 0
Liczba styków głównych zwiernych 4
Liczba styków pomocniczych rozwiernych 0
Liczba styków pomocniczych zwiernych 0
Rodzaj napięcia sterowania AC
Rodzaj podłączenia styków głównych Inne
Wersja modułowa nie
Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 50 Hz 220 - 220 V
Znamionowy prąd pracy Ie dla AC-1, 400 V 200 A
Pliki do pobrania
Produkty z tej samej kategorii co Stycznik mocy TeSys D [AC-3] 115A 4P 4Z cewka 220VAC zaciski skrzynkowe LC1D1150046M5 SCHNEIDER